Najnowsze informacje z życia brytyjskiej rodziny królewskiej mogą mocno zdziwić! Testament sporządzony przez księcia Filipa wreszcie ujrzał światło dzienne. To wręcz niebywałe, jak wielki majątek posiadał mąż królowej Elżbiety II! Harry otrzymał od dziadka coś bardzo nietypowego... O co chodzi?

Kiedy media międzynarodowe obiegła wieść o śmierci 99 – letniego księcia Filipa na początku kwietnia tego roku, niemalże wszyscy nie mogli w to uwierzyć. Brytyjczycy przeżywali żałobę, lecz spore zainteresowanie ze strony mediów miał książę Harry.

Wszyscy zastanawiali się, jak będzie wyglądało spotkanie zwaśnionych członków rodziny, a także czy książę Filip uwzględni go w testamencie.

Testament księcia Filipa zadziwia!

Jak się okazało, majątek księcia Filipa szacuje się na 30 milionów funtów! Zdecydowaną większość tej kwoty otrzymała jego żona, a także dzieci, jednak wnuczęta także nie zostali zapomnieni. Książę Filip pozwolił im wziąć co tylko chcą z biblioteki z Buckinghamu liczącej 13 000 książek.

- Mąż brytyjskiej królowej miał bardzo dobry kontakt ze wszystkimi wnukami, ale Harry’ego darzył szczególnym sentymentem. Przypominał mu siebie samego z czasów młodości - kulturalnego, dobrze ułożonego, ale też pełnego humoru i luzu. Stawał po stronie wnuka, gdy ten jako nastolatek przeżywał bunt - piszą media.

Książę Filip/ screen ytJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: BARDZO WAŻNA INFORMACJA WPROST OD PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI SANITARNEJ! JEDEN Z BARDZO POPULARNYCH PRODUKTÓW WYCOFANY ZE SKLEPÓW. MOŻE BYĆ NIEBEZPIECZNY