Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem, a jego wizje cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Z usług proroka korzystają nie tylko jego fani, ale również służby – zdarzało się, że pomagał także np. w poszukiwaniach osób zaginionych.

Znany jasnowidz posiada własny kanał w serwisie Youtube. Tam właśnie udostępnia swoje treści; cyklicznie organizuje transmisje na żywo i oznajmia zainteresowanym, co czeka nas w przyszłości.

Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski. Źródło: Youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Tym razem postanowił wypowiedzieć się na temat m.in. limitów, które zobaczył w wizji.

Krzysztof Jackowski i jego najnowsza przepowiednia

Portal Lelum zauważa, że podczas transmisji Jackowski nie tylko mówi to, co wcześniej zaplanuje – często odpowiada również na pytania fanów. Teraz najczęściej pytano go o sytuację w Polsce oraz luzowanie obostrzeń.

Według słów jasnowidza nie czeka nas nic dobrego. Krzysztof Jackowski twierdzi, że znoszenie obostrzeń jest chwilowe – najgorsze dopiero nadejdzie. O czym mówił?

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Zdaniem popularnego jasnowidza już niebawem czeka nas coś bardzo złego. Uważa, że może się okazać, iż Unia Europejska rozpadnie się.

Krzysztof Jackowski przepowiada, że „system się rozpadnie”, lecz nie będzie to „oczywiste”, ponieważ stworzą się trzy „superpaństwa”, a pozostałe będą mogły wybrać, w którym z nich chcą być.

Jasnowidz twierdzi także, że pojawią się limity – mogą być stosowane np. w służbie zdrowia i nie tylko; uważa, że wszystko będzie nam przydzielane i limitowane.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: LECH WAŁĘSA WYZNAŁ PRAWDĘ NA TEMAT SWOICH ZAROBKÓW. ILE NAPRAWDĘ PIENIĘDZY MA NA KONCIE BYŁY PREZYDENT? JEGO SYTUACJA NIE NAPAWA OPTYMIZMEM

O tym się mówi w Polsce: TRUDNO W TO UWIERZYĆ! SYN KRZYSZTOFA KRAWCZYKA POSTANOWIŁ PRZERWAĆ MILCZENIE I WYJAWIŁ BOLESNĄ PRAWDĘ. NIE MOŻE ZAPOMNIEĆ O PEWNYCH KWESTIACH

O tym się mówi na świecie: MAŁŻONKOWIE ZAINWESTOWALI NIEMAL WSZYSTKIE PIENIĄDZE W ZAKUP RUDERY. ZDJĘCIA NOWEGO DOMU ZAPIERAJĄ DECH W PIERSIACH. UDAŁA IM SIĘ WIELKA SZTUKA

Z życia gwiazd: O CO CHODZI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM PIASKA? ANDRZEJ PIASECZNY PRZEZ LATA BYŁ W ZWIĄZKU Z KOBIETĄ, A TAKŻE CAŁOWAŁ SIĘ Z ANNĄ PRZYBYLSKĄ