Krzysztof Jackowski jest z pewnością najsłynniejszym polskim jasnowidzem. Prorok niejednokrotnie pomaga także służbom mundurowym, detektywom i bliskim osób poszukiwanych, uznawanych za zaginione.

Na swoim kanale w serwisie Youtube prowadzi regularne transmisje, podczas których dzieli się swoimi wizjami z publicznością. Teraz przyznał fanom, że stało się coś, czego się spodziewał – przewidział to kilka miesięcy temu.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski przewidział, że tak się stanie

Portal o2 zauważa, że niedawno do mediów dotarły informacje o blokadzie Kanału Sueskiego. Konsekwencje będą bardzo dotkliwe – na mieliźnie utknął potężny kontenerowiec. Na możliwość przedostania się czekają dziesiątki zablokowanych statków towarowych.

To ogromny problem dla światowej gospodarki. Krzysztof Jackowski przyznaje, że przewidział, iż tak się stanie, już trzy miesiące temu. Statek zablokował kanał w poprzek, a jasnowidz zapowiedział to już w grudniu.

Mówił wówczas o „cieśninie na morzu”, którą zablokuje „kilka statków”. Twierdził wówczas, że statki te będą zbombardowane z powietrza przez inne państwo. Teraz utrzymuje, że blokada Kanału Sueskiego może nie być przypadkowa i że może być „elementem pewnej układanki”.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz wyjaśnia, że niektóre rzeczy, które wyczuwa, bywają zaplanowane i „emanują tym, że się wydarzą”.

Istotnie – problem jest ogromny, co więcej, dotknie każdego z nas, gdyż przez Kanał Sueski przepływa co trzeci kontener na świecie, dziennie ok. 50 statków i 2,5 mln ton ładunków.

Zdaniem ekspertów z PKO BP zdarzenie to zmniejszy wolumen globalnego handlu w 2021 roku o ponad 1%.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CO DZIEJE SIĘ Z KINGĄ DUDĄ? CÓRKA PREZYDENTA NIEBAWEM ROZPOCZNIE NOWY ETAP W ŻYCIU. BLISCY UJAWNILI, JAKA JEST NAPRAWDĘ

O tym się mówi w Polsce: ZAMKNIĘTE PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI. CO Z ZASIŁKIEM OPIEKUŃCZYM? MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI

O tym się mówi na świecie: WSTRZĄSAJĄCA HISTORIA Z PAŁACU BUCKINGHAM UJRZAŁA ŚWIATŁO DZIENNE. MEGHAN MARKLE WYZNAŁA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT JEJ RELACJI Z KSIĘŻNĄ KATE

Z życia gwiazd: WPADKA ANNY POPEK W PROGRAMIE NA ŻYWO. PREZENTERKA POWIEDZIAŁA COŚ, NA CO INTERNAUCI BŁYSKAWICZNIE ZWRÓCILI UWAGĘ. CZY ZAPRZECZYŁA SAMA SOBIE