Historia tej pielęgniarki sprawia, że do oczu napływają łzy. Kobieta czyniła dobro dla innych, a los postanowił ją za to nagrodzić. Kobieta nie spodziewała się, że spotka ją coś takiego.

Całe dobro wróciło do zaangażowanej w pomoc innym pielęgniarki

Przypadek pielęgniarki z Karoliny Północnej pokazuje, że los potrafi wynagrodzić nam dobro, które czynimy. Kobieta była bowiem osobą, która zajmowała się pacjentami z koronawirusem.

To wielkie poświęcenie, gdyż personel, który pracuje przy pacjentach covidowych, jest nieustannie narażony na zachorowanie. Ta pielęgniarka stawiała pomoc innym nade wszystko i właśnie dlatego los postanowił jej to jakoś wynagrodzić.

Personel medyczny. Źródło: Youtube naTemat.pl
Personel medyczny. Źródło: Youtube naTemat.pl

Portal o2 przytoczył historię kobiety, która zupełnie znienacka stała się szczęśliwsza. Wszystko dzięki ogromnej szansie od losu. Pielęgniarka wygrała ogromne pieniądze na loterii.

Kobieta, o której mowa, to Terri Watkins. Na co dzień jest pielęgniarką na covidowym oddziale w szpitalu w Durham. Przez minione miesiące z wielkim poświęceniem zaangażowana była w opiekę nad pacjentami, za nic mając wszelkie przeciwności oraz ryzyko dla jej własnego zdrowia.

Pewnego razu odebrała telefon i usłyszała, że ktoś zaczyna jej gratulować. Okazało się, że wygrała w loterii Supreme Riches!

Na początku Terri miała wrażenie, że rozmawia z oszustami, jednak wkrótce wszystko się wyjaśniło – to wszystko okazało się prawdą. Szczęście się do niej uśmiechnęło i wygrała milion dolarów.

Personel medyczny. Źródło: Youtube Ministerstwo Zdrowia
Personel medyczny. Źródło: Youtube Ministerstwo Zdrowia

Zaproponowano jej odebranie corocznie przez 20 lat po 50 tys. dolarów lub też kwotę wydawaną jednorazowo, lecz sporo mniejszą – 600 tys. dolarów. Terri zdecydowała się na tę drugą możliwość.

Jeszcze nie wie, na co przeznaczy swoją wygraną, ale bardzo chciałaby kupić dom.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: POPULARNY ARTYKUŁ ZNIKA ZE SKLEPOWYCH PÓŁEK. SIEĆ SKLEPÓW WYSTOSOWAŁA WAŻNY KOMUNIKAT. PRZEDMIOT MOŻE USZKODZIĆ SŁUCH

O tym się mówi w Polsce: PROWADZIŁA FIRMĘ WBREW OBOSTRZENIOM. SANEPID NAŁOŻYŁ KARĘ, ALE NIE BĘDZIE MUSIAŁA JEJ PŁACIĆ. PRZEŁOM W SPRAWIE KAR ADMINISTRACYJNYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ WILLIAM MUSIAŁ UCIEKAĆ PRZED POLICYJNYM PSEM, A KRÓLOWA ELŻBIETA ZNALAZŁA SIĘ NA CELOWNIKU STRAŻNIKA. CO SIĘ WYDARZYŁO NA KRÓLEWSKIM DWORZE

Z życia gwiazd: CO ŁĄCZY MARCINA MROCZKA I KLAUDIĘ EL DURSI? W SIECI ZNALAZŁA SIĘ ICH WSPÓLNA FOTKA NA SKÓRZANEJ KANAPIE. CIĘŻKO W TO UWIERZYĆ