Takie sytuacje zdarzają się niezwykle rzadko, ale nie są niemożliwe. Czasami nawet ciężarna nie orientuje się, że spodziewa się dziecka. Tak było i w tym przypadku – z tym, że osobą, która nosiła pod sercem malucha, była zaledwie 12-letnia dziewczynka.

Niemowlę. Źródło: Youtube Dartmouth-Hitchcock
Niemowlę. Źródło: Youtube Dartmouth-Hitchcock

12-latka była w ciąży, nikt nie miał o tym pojęcia

Portal o2 przytacza historię, która miała miejsce w Hiszpanii. Okazało się, że 12-letnia dziewczynka znienacka zaszła w ciążę. Nikt o tym nie wiedział, a narodziny okazały się ogromnym szokiem dla każdego w otoczeniu nastolatki.

12-letnia dziewczynka przebywała w domu mamy. Mieszkanka północnego rejonu Kantabrii urodziła dziecko 13 grudnia. Media zainteresowały się jej przypadkiem, a następnie wieści poszły w świat.

Najbliżsi dziewczynki nie chcieli komentować całego zajścia, jednak podobno nie spodziewali się ciąży, w którą zaszła w marcu, a więc już podczas pandemii. Jak informują media, jej nauczyciele oraz rówieśnicy także nie mieli pojęcia, że 12-latka nosi dziecko.

Niemowlę. Źródło: Youtube funnyplox
Niemowlę. Źródło: Youtube funnyplox

Gdy zaczęła się akcja porodowa, rodzina dziewczynki wezwała służby ratunkowe, które pomogły jej urodzić synka. Dziecko znalazło się w szpitalu Marques de Valdecilla w mieście Santander i w dalszym ciągu trzymane jest na obserwacji.

Dalej nie wiadomo, kto może być tatą malucha. Zdaniem lokalnych mediów prawdopodobnie jest nim 17-letni chłopak, który mieszkał z rodziną nastolatki, gdy doszło do poczęcia, jednak śledztwo wciąż jest w toku.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY 2021 ROK BĘDZIE JESZCZE GORSZY NIŻ 2020? KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĘ. OSTRZEGA PRZED RAKIETĄ. CZY POWINNIŚMY SIĘ MARTWIĆ

O tym się mówi w Polsce: JADWIGA EMILEWICZ ZŁAMAŁA OBOSTRZENIA I ZABRAŁA RODZINĘ NA NARTY. BYŁA WICEPREMIER TŁUMACZY SIĘ Z WYJAZDU. WYDAŁA OŚWIADCZENIE W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY JEDNAK NIE SPOTKA SIĘ Z KRÓLOWĄ ELŻBIETĄ II. CZY W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ DOSZŁO DO KOLEJNYCH KŁÓTNI? NOWE FAKTY

Z życia gwiazd: JAK WYGLĄDA DOM MAŁGORZATY KOŻUCHOWSKIEJ? GWIAZDA PŁAWI SIĘ W LUKSUSACH. MA NIESAMOWITE WNĘTRZA, ZDJĘCIA SĄ ZACHWYCAJĄCE