Nikomu nie trzeba przypominać, że przeżyliśmy już naprawdę wiele „końców świata”, które zwykle kończyły się… nadejściem kolejnych dni. Nie sprawdziły się przepowiednie Majów, Baby Wangi i wielu innych proroków.

Teraz jednak pojawiły się sygnały, jakoby doniesienia o końcu świata znajdowały się w samej Biblii. Czy rzeczywiście tak jest? Jakie są szanse, że świat skończy się w latach 20. XXI w.?

Koniec świata. Źródło: Youtube Sterta Głupot
Koniec świata. Źródło: Youtube Sterta Głupot

Koniec świata zacznie się w 2021 roku?

Portal Antyradio poinformował o rewolucyjnym odkryciu amerykańskiego naukowca. Theodore Shoebat uważa, że udało mu się odczytać zaszyfrowane w Piśmie Świętym informacje. Jego zdaniem koniec świata zacznie się już w 2021 roku. Będzie on trwał trzy lata.

Badacz Biblii próbował znaleźć informacje na temat tego, co czeka ludzkość oraz naszą planetę, na kartkach Pisma Świętego. Udało mu się wysnuć szokujący wniosek. Uważa, że w 2021 roku wszystko się rozpocznie.

Początkiem będzie najazd Antychrysta. Później, w trzy i pół roku, dojdzie do prawdziwej apokalipsy. Wszystko skończy się już za kilka lat.

Badacz przekonuje, że dojdzie do przybycia Bestii na Ziemię. Ta jednak przegra z Mesjaszem.

Koniec świata. Źródło: Youtube Sterta Głupot
Koniec świata. Źródło: Youtube Sterta Głupot

Jego zdaniem koniec świata nastąpi 23 marca 2021 roku. Wskazał także na fragmenty Pisma Świętego, w których mowa była o końcu świata w ciągu siedmiu lat, z powrotem Jezusa na koniec.

Podobno Chrystus znajdzie się na Ziemi 1290 dni po przybyciu Antychrysta, który z kolei, według badacza, zjawi się na świecie w marcu 2021 roku. Oznacza to, że Apokalipsa miałaby dokonać się 23 września 2024 roku.

Wierzycie w te doniesienia? Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCA SIŁA NATURY. W EUROPIE MOŻNA BYŁO ODCZUĆ JEDNE Z NAJSILNIEJSZYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI WE WSPÓŁCZESNEJ HISTORII. CO WIADOMO W TEJ SPRAWIE

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ