Mężczyzna w bohaterski sposób uratował psiaka z paszczy krokodyla. Mało brakowało, a szczeniak nie przeżyłby starcia z drapieżnikiem. Co się dokładnie wydarzyło?

Mężczyzna w bohaterski sposób wyratował szczeniaka przed krokodylem

Portal o2 przytoczył historię mężczyzny, któremu udało się wybawić pieska. Mowa o listopadowym zdarzeniu. Wtedy to szczeniak Gummer miał wiele szczęścia.

Mężczyzna uratował psa. Źródło: Youtube TODAY
Mężczyzna uratował psa. Źródło: Youtube TODAY

Psa porwał krokodyl, miał jednak tyle szczęścia oraz swojego wielkiego bohatera u boku, że wyszedł z tego cało. Cavalier king Charles spaniel przeżył dzięki pomocy. Co ciekawe, mężczyzna otrzymał nagrodę od szeryfa za ten wielki wyczyn.

Gummer w listopadzie stał się bohaterem poważnego zajścia. Pan Richard Wilbanks wyprowadzał psa, gdy nagle zwierzę zostało porwane przez aligatora.

Niewiele myśląc, mężczyzna wszedł za krokodylem do stawu. Nie wyjmując zapalonego cygara z ust, wyłowił swojego pieska z wody i uwolnił go z paszczy krokodyla.

Co ciekawe, Gummer miał tylko rany na brzuchu, którymi zajął się weterynarz. Poważniej skończyło się to dla jego właściciela.

Szczenię otrzymało nagrodę „deputowanego psa” i tytuł psiego oficera ds. bezpieczeństwa i ochrony od miejscowego szeryfa.

Całe szczęście, że historia skończyła się w ten sposób!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: RAFAŁ TRZASKOWSKI WYSZEDŁ DO POLAKÓW ZE SMUTNYMI INFORMACJAMI. CHOROBA POKONAŁA WAŻNĄ POSTAĆ POLSKIEJ OPOZYCJI DEMOKRATYCZNEJ. CHODZI O POSŁA

O tym się mówi w Polsce: DONALD TUSK PRZEKAZAŁ NA AUKCJĘ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY COŚ WYJĄTKOWEGO. ZA ILE ZOSTANIE WYLICYTOWANY WAŻNY DLA POLITYKA PRZEDMIOT

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCA SIŁA NATURY. W EUROPIE MOŻNA BYŁO ODCZUĆ JEDNE Z NAJSILNIEJSZYCH TRZĘSIEŃ ZIEMI WE WSPÓŁCZESNEJ HISTORII. CO WIADOMO W TEJ SPRAWIE

Z życia gwiazd: SPORE ZASKOCZENIE DLA WIELBICIELI „SPRAWY DLA REPORTERA”! ELŻBIETA JAWOROWICZ POKAZAŁA W PROGRAMIE TVP SWÓJ NIEZNANY TALENT. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ