Agnieszka Chylińska jest jedną z tych gwiazd, o których słyszy się od lat, a ich popularność nie maleje. Piosenkarka jest osobą o wielu talentach. Oprócz tworzenia muzyki oraz śpiewania piosenkarka stworzyła także powieść dla dzieci.

Jakiś czas temu napisała bajkę pt. – „Giler, trampolina i reszta świata”. Jest to historia 13-letniego chłopca, Gilera, który jest chłopcem z objawami autyzmu.

Agnieszka Chylińska. Źródło: styl.pl
Agnieszka Chylińska. Źródło: styl.pl
Agnieszka Chylińska. Źródło: styl.pl

Agnieszka Chylińska trzyma w tajemnicy tożsamość męża

Agnieszka Chylińska jest jedną z tych gwiazd, które cenią sobie prywatność. Gwiazda dba o swoich bliskich i nie pokazuje wizerunków swoich dzieci oraz męża w mediach. Do tej pory Agnieszka Chylińska nie wyjawiła kim jest jej mąż. Jedyne o czym wiadomo to to, ze jej mąż jest Romem.

Agnieszka i „Cygan”, bo tak nazywa swojego męża, poznali się w Petersburgu. Mąż piosenkarki nie jest osoba medialną i nie ma nic wspólnego z show biznesem. Mąż piosenkarki z zawodu jest grafikiem komputerowym. Być może to właśnie on stoi za oprawami graficznymi projektów artystki.

Marek i Agnieszka pobrali się w tajemnicy. Informacja o tym, że Agnieszka i Marek są małżeństwem trafiła do mediów w 2012 roku. Para doczekała się trojki dzieci.

Agnieszka Chylińska, źródło: Radio ZET
Agnieszka Chylińska, źródło: Radio ZET
Agnieszka Chylińska, źródło: Radio ZET

To też może cię zainteresować: SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ. JEŚLI NAPRAWDĘ NIE MUSIMY, LEPIEJ TAM NIE TRAFIĆ, JEŚLI CHCEMY ŻYĆ

O tym się mówi w Polsce: ZASKAKUJĄCA DECYZJA POLSKICH KOLEI PAŃSTWOWYCH. ZARZĄD PLANUJE ZMIENIĆ TRASY. JEDNA Z NICH POWODUJE OGROMNE OBURZENIE WŚRÓD MIESZKAŃCÓW. O CO CHODZI

O tym się mówi na świecie: CZY DECYZJA KSIĘCIA HARRY’EGO SPOWODUJE DEFINITYWNE ZAKOŃCZENIE RELACJI Z RODZINĄ KRÓLEWSKĄ? KRÓLOWA ELŻBIETA II JEST MOCNO ROZCZAROWANA