Co dzieje się w życiu Seweryna Nowaka, rolnika z szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”? Jego losy potoczyły się nie tak, jak wszyscy sobie wyobrażali! W ostatnim wywiadzie zwrócił się do Marleny, swojej wybranki z show.

Okazuje się, że 29-letni Seweryn Nowak ułożył sobie życie z nową partnerką. Co jednak dzieje się w jego życiu? W ostatnim wywiadzie postanowił zwrócić się jednak do poznanej w programie TVP 1 „Rolnik szuka żony” Marleny Bazylczuk. Mężczyzna rozstał się z 23-latką w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Wielu widzów uznało jego zachowanie za skandal!

„Rolnik szuka żony”: Rolnik z szóstej edycji programu zdradził sensacyjne kulisy swojego życia po programie. Złożył Marlenie wyrazy współczucia, dlaczego to zrobił

Ta relacja była języczkiem uwagi przez cały czas trwania szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Pochodząca ze Skrzeszewa niedaleko Sokołowa Podlaskiego Marlena Bazylczuk, z zawodu florystka wpadła od razu w oko młodemu rolnikowi, który traktował ją jako swoją faworytkę, czym naraził się innym swoim kandydatkom, które jedna po drugiej odchodziły z show rozczarowane postawą Seweryna.

Przekonana o uczuciach rolnika Marlena mocno zaangażowała się w tę relację, a w jego domu poczuła się jak u siebie. Zaczęła nawet sprzątać i gotować, przekonana, że to wielkie uczucie. Wkrótce wyznała mu miłość i zderzyła się ze ścianą!

Cała relacja zakończyła się tym, że Seweryn zaczął mieć do niej pretensje o zbyt szybkie i zbyt duże zaangażowanie, na co Marlena wściekłą stwierdziła, że Seweryn jest oszustem i kłamcą, którą ją wykorzystał.

„Zachowałeś się jak gimbus. Zabawiłeś się mną” – mówiła w jednym z ostatnich odcinków, cytowana przez Pomponik.

Co dzieje się w życiu Seweryna teraz? Rolnik prowadzący 70-kekatowe gospodarstwo chce się oświadczyć swojej ukochanej Magdzie. Kobieta mieszkała niedaleko rolnika i jest projektantką ogrodów. Ma prowadzić stronę internetową agroturystyki rolnika.

„Do tego pięknie dekoruje wnętrza i sale na przyjęcia. I jeszcze doskonale gotuje. Ma po prostu prawdziwy dar przyciągania do siebie ludzi. Goście ją uwielbiają” – wychwala w rozmowie z „Rewią” swoją ukochaną rolnik.

Para poznała się przypadkowo w centrum handlowym, wcześniej mijając się na ulicy. W końcu poszli razem na kawę i uczucie rozkwitło. Magda ma mieszkać od roku z rolnikiem i chcą wziąć ślub.

Seweryn nie utrzymuje kontaktu z Marleną, nie wie nawet, że zmarła jej mama. Rolnik przekonuje, że dziś postąpiłby wobec 230latki inaczej, ale było, co było. Życzy Marlenie szczęścia i liczy na to, że kobieta nie ma już do niego żalu. Za pośrednictwem gazety złożył jej również kondolencje, mając nadzieję, że je przeczyta.

fot. Youtube @Rolnik szuka żony

Jak informował portal "Życie": JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE, JUŻ OD ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W ŻYCIE WCHODZI NOWY ZAKAZ. KIEPSKA INFORMACJA DLA POLAKÓW, PRAWO DOTKNIE TYSIĘCY OSÓB

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK ODRZUCIŁA Z „THE VOICE OF POLAND” UTALENTOWANĄ UCZESTNICZKĘ. INNI JURORZY NIE ZGADZAJĄ SIĘ Z JEJ DECYZJĄ. ANIA SKOMENTOWAŁA SPRAWĘ

Portal "Życie" pisał również: DRUZGOCĄCE WIEŚCI PRZEKAZAŁ KRZYSZTOF JACKOWSKI, CO SIĘ STANIE W NAJBLIŻSZYM CZASIE? MIAŁ NIESAMOWITĄ WIZJĘ, NIE MA SIĘ Z CZEGO CIESZYĆ