Jednak koleżanka księżnej ma inne zdanie w tej sprawie.

Autor wielu bestsellerów podkreśla, że ​​żona księcia Williama jest wyrachowaną kobietą, która od dzieciństwa marzyła o zbliżeniu się o krok do dworu królewskiego.

Według Lacey, Kate „wymusiła ślub” na następcy tronu. Jednak szkolna koleżanka Middleton postanowiła wyrazić swój punkt widzenia na temat tej konwencjonalnej mądrości.

Nie dbała o status

Jak przyznała przyjaciółka księżnej Cambridge, jeśli Kate marzyła o poślubieniu Williama dla siebie, to tylko po to, by rozpocząć pełnoprawne życie rodzinne.

Przyjaciółka powiedziała mediom, że Middleton nigdy nie była materialistą i nie starała się czerpać korzyści dla siebie. Kobieta uznała słowa Roberta Lacey'a za osobistą zniewagę.

„Catherine zawsze pragnęła komfortu w domu. W przeciwieństwie do swojej siostry Pippy, która starała się osiągnąć sukces w swojej karierze, księżna nie wyobrażała sobie siebie bez dbania o wszystkich wokół.

Wyszła za mąż za Williama pomimo jej pozycji i statusu, a nie z jego powodu ”- mówią brytyjskie publikacje przyjaciółki.

Biograf Elżbiety II jest pewien, że Middleton wiedziała, dlaczego absolutnie musiała poślubić Williama, a nie Harry'ego. Jest głównym pretendentem do tronu królewskiego.

Pisarz uważa, że ​​wiązanie węzła małżeńskiego z młodszym bratem jest nierozsądne. Jednak koleżanka ze szkoły uważa, że ​​takie wnioski są niczym innym jak „wytworem chorej wyobraźni”.

To nie pierwszy raz

Przyjaciółka Kate starała się opisać relacje między Kate i Williamem tak żywo, jak to możliwe, aby chronić ich przed atakami publicznymi. Jednak takie rozmowy wokół rodziny królewskiej trwają już od kilku lat.

W sieci okresowo pojawiały się zdjęcia i materiały wideo, które narażały zarówno samą Middleton, jak i jej męża. Jednak wkrótce stało się jasne, że ten „dowód” jest wynikiem wysokiej jakości pracy w Photoshopie.

Jednak w regularnych oskarżeniach o komercjalizację Kate może konkurować tylko z Meghan Markle. W ciągu ostatnich kilku lat słyszała wystarczająco dużo takich wyrażeń, że mogłaby stworzyć dla nich osobny słownik.

Była kanadyjska aktorka szybko się zorientowała: urodziła dziecko księcia Harry'ego, a następnie przeniosła się z rodziną do Stanów Zjednoczonych. Życie z dala od brytyjskich tabloidów było dobre dla pary.

Catherine nie ma dokąd uciekać i nie zamierza. Książęta Cambridge od dawna ignorują plotki. Związek, który nieoficjalnie trwał ponad 12 lat (9 z nich jest w oficjalnym małżeństwie), zdał już próbę siły. Poza tym para wychowuje troje dzieci — siedmioletniego George'a, pięcioletnią Charlotte i dwuletniego Louisa.

Jak informował portal "Życie": W WEEKEND POGODA POTĘŻNIE ZASKOCZY POLAKÓW, TRZEBA SIĘ NAPRAWDĘ PRZYGOTOWAĆ. NAD NASZ KRAJ NADEJDZIE NIEOCZEKIWANY FRONT I PRZYNIESIE SOLIDNE OPADY

Przypomnij sobie: PEWNA GRUPA POLAKÓW MOŻE OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE. POJAWI SIĘ NOWA ULGA, KTÓRA MA ZMNIEJSZYĆ O POŁOWĘ PEWIEN PODATEK, SPORE KORZYŚCI

Portal "Życie" pisał również: MATEUSZ MORAWIECKI PODZIELIŁ SIĘ BARDZO SMUTNYMI WIEŚCIAMI. PREMIER ZAPEWNIŁ, ŻE LEGENDARNY POLAK „ZAWSZE POZOSTANIE ŻYWY W JEGO PAMIĘCI”, O CO CHODZI