Jarosław Kaczyński pozostaje jednym z najbardziej wpływowych oraz znanych polityków. 70-letni mężczyzna jest prezesem Prawa i Sprawiedliwości. Niewiele mówi się o nim w kontekście życia prywatnego, a tymczasem polityk jest ciekawą osobą, w jego życiu można znaleźć sporo smaczków.

Jarosław Kaczyński. Gdzie miał zarazić się polityk PiS?

Prezes partii rządzącej odbywa kwarantannę. Okazuje się, że Jarosław Kaczyński mógł mieć kontakt z osobą, która jest zarażoną koronawirusem. Kaczyński miał w poniedziałek udać się do Łodzi, gdzie odbywają się obchody upamiętniające zabitego dziesięć lat temu posła Prawa i sprawiedliwości, Marka Rosiaka. Niestety prezes nie zjawił się ma miejscu.

Informacje o tym, że Jarosław Kaczyński miał kontakt z osobą zakażoną potwierdził sam wicerzecznik PiS, Radosław Fogiel. Prezes czuje się dobrze.

Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube
Jarosław Kaczyński. Źródło: Youtube

Jak się okazuje Jarosław Kaczyński mógł zarazić się koronawirusem od jednego z polityków PiSu. Miało to miejsce w Krakowie podczas uroczystości smoleńskich.

„Rozmawialiśmy przez telefon. Z Jarkiem jest wszystko dobrze, nie ma objawów. Czuje się dobrze, pracuje, rwie się już do pracy Jarek, zresztą on pracuje cały czas z domu teraz. Jest w świetnej formie” – powiedział w rozmowie z „Super Expressem” brat cioteczny Kaczyńskiego, Jan Maria Tomaszewski.

Jarosław Kaczyński otrzymał negatywny wynik testu na obecność wirusa. Jednakże będzie jeszcze przez kilka dni przebywał pod obserwacją w domu.

„Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze, a kolejnego testu za kilka dni nie można wykluczyć” – wyznał gazecie jeden z czołowych polityków partii.

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński

To też może cię zainteresować: KRAKÓW: OGNISKO KORONAWIRUSA W URZĘDZIE MIASTA. ZAKAZIŁO SIĘ JUŻ KILKADZIESIĄT OSÓB, A SYTUACJA JEST NIEPOKOJĄCA

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY JEDEN Z BOHATERÓW PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY” NIE MÓWI PRAWDY? FANI SĄ ZAINTRYGOWANI POSTAWĄ JÓZEFA

O tym się mówi na świecie: DANTEJSKIE SCENY NA TERENIE SUPERMARKETU. LUDZIE UCIEKALI W POPŁOCHU, NIE WSZYSTKIM SIĘ UDAŁO. CO SIĘ WYDARZYŁO

Z życia gwiazd: WIELKI DZIEŃ W ŻYCIU LARY GESSLER! WEDŁUG NAJNOWSZYCH DONIESIEŃ CELEBRYTKA WRAZ Z MĘŻEM POWITALI NA ŚWIECIE SWOJE PIERWSZE DZIECKO