Julia Wróblewska jest aktorką młodego pokolenia, która dorastała na oczach widzów. Jej pierwszą rolą była gra w filmie „Tylko mnie kochaj”, później znalazła zatrudnienie m.in. w „M jak miłość”.

Aktorka nie kryje się z tym, że cierpi na zaburzenia psychiczne, a ostatni czas w jej życiu był bardzo trudny. Zasłynęła między innymi kontrowersyjnymi wypowiedziami oraz osobliwą reakcją po przejechaniu lisa, które sprawiły, że ubyło jej nieco fanów, jednak teraz wszyscy się o nią martwią. Co dzieje się z nią teraz?

View this post on Instagram

Birthday girl ✨22 ✨

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

Julia Wróblewska przechodzi trudne chwile, dramatyczne wyznanie aktorki

Jak przypomina portal Radio ZET, Wróblewska w 2019 roku przyznała się publicznie do tego, że cierpi na zaburzenia osobowości. Postanowiła nie kryć się z chorobą i przyznaje, że uczęszcza na terapię.

Ostatnio życie aktorki nie jest łatwe. Julka rozstała sir ze swoim partnerem, co odbija się także na jej zdrowiu.

- Jest źle. Jest bardzo źle. Jestem w ostrym epizodzie mojego zaburzenia i staram się sobie radzić. Zalewają mnie emocje, których nie chcę, ale nie umiem powstrzymać i sprawiają mi okropny ból, wykańczają fizycznie i psychicznie - zdradziła na Instagramie.

Fani Julki są zaniepokojeni. Na szczęście raz na jakiś czas aktorka odzywa się do nich i opowiada o tym, jak właśnie się czuje.

- Ostatnio trudno mi jeść, dbać o siebie, sprzątać, wykonywać obowiązki domowe. Ale staram się wstać zrobić to. Dla siebie. Mimo że moja głowa wprowadza mnie w poczucie winy, senność wykańcza mnie tak, że często nie mam siły wstać z łóżka - napisała Wróblewska.

Nie chcę się poddawać, choć często chcę, bo brakuje mi sił - dodała celebrytka.

View this post on Instagram

With bae 🥰 (i mistrzem 2 planu- Andzią 😂)

A post shared by Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula) on

To też może cię zainteresować: CZY KORONAWIRUS MOŻE SKUTECZNIE UTRUDNIĆ WYPŁATY 500 PLUS? W JAKI SPOSÓB MOŻNA UNIKNĄĆ PROBLEMU Z WYPŁACENIEM ZASIŁKU

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KRAKÓW: NIESPODZIEWANIE ZAPOWIEDZIANO POWSTANIE NOWEJ DROGI EKSPRESOWEJ NA PROBLEMATYCZNYM ODCINKU. JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ