Chcemy Wam opowiedzieć niesamowitą historię o mężczyźnie, który postanowił zabawić się z młodą kochanką. Po pewnym czasie kobieta oznajmiła, że spodziewa się ich wspólnego dziecka.

Po tych słowach część mężczyzn ucieka, gdzie pieprz rośnie. Jednak bohater nie chciał skrzywdzić kobiety, nie poprosił jej o usunięcie ciąży, zdecydował się od niej odejść, lecz obiecał pomagać ukochanej.

Po 9 miesiącach, gdy zobaczył, co znajdowało się w dziwnym liście, który otrzymał, zemdlał. Chcesz wiedzieć, co w nim było? Czytaj dalej.

Życie jest nieprzewidywalne! Tak, oczywiście, możemy coś zaplanować i często udaje nam się osiągnąć cel. Jednak większość ludzi wie, że niemożliwe jest przewidzenie wszystkich igraszek losu. Szczególnie w miłości - tu jest wiele niespodzianek.

Przez kilka lat ten żonaty mężczyzna miał romans z Włoszką. Któregoś dnia wyznała, że ​​jest w ciąży.

Nie chciał zrujnować swojej reputacji i wieloletniego małżeństwa. Zapytał więc, czy mogłaby wrócić do Włoch, aby potajemnie wychować dziecko w zamian za pokaźną sumkę. Powiedział również, że przekaże pieniądze, zanim dziecko skończy 18 lat.

Kobieta się zgodziła. A potem zapytała go, w jaki sposób dowie się, że dziecko się urodziło.

Aby uniknąć rozgłosu i nie ujawniać prawdy żonie, poprosił ją, aby po urodzeniu dziecka po prostu wysłała pocztówkę i napisała na niej „Spaghetti”. Po chwili pożegnali się i wyjechała do Włoch.

Minęło prawie 9 miesięcy…

Pewnego wieczoru mężczyzna wrócił do domu, gdzie czekała na niego zdziwiona żona.

„Kochanie”, powiedziała, „dostaliśmy dzisiaj kilka dziwnych pocztówek”.

- To interesujące. - Spojrzę na nie — powiedział.

Żona przyniosła pocztówki. Obserwowała go. A on, po przeczytaniu kilku linijek, najpierw zbladł, a potem stracił przytomność. Jego żona pospieszyła mu z pomocą. Na podłodze leżały pocztówki z dziwnym napisem.

Brzmiał on: „Spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti. Trzy z klopsikami, dwa — bez. Proszę przesłać więcej sosu”.

Jak informował portal "Życie": CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Przypomnij sobie: ZDUMIEWAJĄCE WYZNANIE SZPITALNEGO KAPELANA, AŻ TRUDNO UWIERZYĆ W JEGO SŁOWA! OPOWIEDZIAŁ, JAK WYGLĄDA OBECNIE POSŁUGA NA ODDZIALE POŁOŻNICZYM

Portal "Życie" pisał również: TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ PODWYŻEK OPŁAT ZA PARKOWANIE CZY BILETÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ! BUDŻETY MIAST TOPNIEJĄ, TRZEBA SZUKAĆ OSZCZĘDNOŚCI