Kasia Tusk to córka znanego polityka, Donalda Tuska. Od lat jest znana jako autorka popularnego bloga – Make life easier.

Wielu internautów jest zachwyconych jej znakomitym poczuciem stylu. Rewelacyjny gust Kasi Tusk doceniany jest na tyle, że jej fani chętnie inspirują się tym, co blogerka pokazuje w mediach społecznościowych oraz na swojej stronie.

33-latka sprawia wrażenie osoby bardzo rodzinnej, co pokazuje także w mediach społecznościowych. Mieszkająca na co dzień w Sopocie Kasia Tusk, ulubienica internautów, ma bardzo dobre stosunki z najbliższymi, w tym również słynnym ojcem.

Katarzyna Tusk
Katarzyna Tusk
Katarzyna Tusk

Kasia Tusk to prawdziwa akrobatka

Kasia Tusk postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami ciekawym zdjęciem na swoim Instagramie. Córka Donalda Tuska zaprezentowała na swoim profilu fotografie, na której daje popis akrobatyczny. Na kolażu widzimy szczęśliwą blogerkę bujającą się na linie przywiązanej do drzewa.

- Adults are just outdated children. 🃏- podpisała Kasia.

To też może cię zainteresować: Gwiazdor „13 posterunku” i „Klanu” odszedł na zawsze. Nikt się tego nie spodziewał, nagłe odejście aktora to rozpacz dla bliskich i fanów