Czasem ciężko w to uwierzyć, wszystkie takie wydarzenia zdają się być tylko złym snem. Niestety, nie budzimy się, a jakiś czas później dociera do nas, że te przykre przeżycia naprawdę się wydarzyły.

Tym razem bliscy oraz fani aktora chcieliby wierzyć w to, że za kilka dni stanie przed nimi, cały i zdrowy. Niestety – odszedł już na zawsze.

Wojciech Królikiewicz. Źródło: fototeka.fn.org.pl
Wojciech Królikiewicz. Źródło: fototeka.fn.org.pl

Popularny aktor nagle odszedł. O kim mowa

Według informacji przekazanych przez portal Lelum doszło do najgorszego – zmarł popularny polski aktor, gwiazdor filmów oraz seriali, doceniony przez Polaków artysta. O jego śmierci można było dowiedzieć się z mediów – rodzina zmarłego poinformowała jego fanów o tym smutnym fakcie.

Mowa o Wojciechu Królikiewiczu. Aktor pracował nad wieloma popularnymi produkcjami, m.in. „13 posterunek”, „Klan”, „Bride of War” czy „Vabank II, czyli riposta”.

Wojciech Królikiewicz. Źródło: posterunekpolicji.blogspot.com
Wojciech Królikiewicz. Źródło: posterunekpolicji.blogspot.com

„Umarł Wojtek Królikiewicz „Królik”. Aktor, anglista, nauczyciel, świetny człowiek. Będziemy go żegnać w piątek 25 września 2020 roku o godzinie 13.00 w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Po pożegnaniu odbędzie się pogrzeb na Starych Powązkach (wejście VI bramą). Rodzina i przyjaciele” – brzmi nekrolog.

Wojciech Królikiewicz odszedł zdecydowanie zbyt szybko. Urodził się 5 kwietnia 1959 roku. Był absolwentem łódzkiej filmówki na wydziale aktorskim. Następnie pracował w teatrach: w Słupsku, Łodzi, a także w Warszawie.

11 września odszedł na zawsze Wojciech Królikiewicz. Zdjęcie z 1973 roku. Pierwszy z prawej Wojtek, dobry duch zespołu...

Posted by Bogdan Szczesiak on Sunday, September 13, 2020

Artysta doceniany był nie tylko za role na srebrnym ekranie, ale także świetny kunszt na deskach teatru, szczególnie w latach 1980-1992.

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: STRAŻ MIEJSKA ZAPOWIEDZIAŁA WZMOŻONE KONTROLE. JUŻ POSYPAŁO SIĘ KILKADZIESIĄT MANDATÓW. CO SPRAWDZAJĄ

Jak informował portal Życie: WESELNI GOŚCIE NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO OBROTU SPRAW PODCZAS ZABAWY. PANNA MŁODA ZASKOCZYŁA NAWET SWOJEGO MĘŻA

Portal Życie pisał również o… SETKI TYSIĘCY POLAKÓW MOGĄ LICZYĆ NAWET NA SPORE PIENIĄDZE CO MIESIĄC. JUŻ OD PONIEDZIAŁKU WIELKIE ZMIANY