Andrzej Duda udał się do Włoch by spotkać się z prezydentem Sergio Mattarellą. Prezydentowi towarzyszyła pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda. Żona prezydenta wybrała garnitur w żywym odcieniu. Wyglądała nieziemsko.

Agata Duda podbija Rzym. Jej stylizacja robi wrażenie

Agata Duda jest żoną prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Kobieta na co dzień jest nauczycielką, jednak ze względu na bycie Pierwszą Damą często sprawdza się także w innych rolach. Ostatnio prezydentowa towarzyszył swojemu mężowi na spotkaniu z prezydentem Włoch. Na tę okazję Agata Duda wybrała czerwony garnitur. Swoją stylizację dopełniła także szpilkami w podobnym odcieniu.

Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: Youtube

Andrzej Duda udał się do Włoch po to, by poruszyć tematy związane z dalsza współpracą na linii Polska-Włochy.

"Rozmowy polityczne będą dotyczyły przyszłości polityki europejskiej, w tym także pakietu rozwojowego dla Europy w związku z pandemią koronawirusa oraz kwestii przyszłego budżetu UE. – Różne spojrzenia, jakie prezentują Polacy i Włosi na przyszłość tego budżetu, muszą się spotkać, żeby był on rzeczywiście wspólnym budżetem całej Europy. Ważne jest, abyśmy razem apelowali o budżet ambitny, o budżet, który się domknie i który będzie miał propozycje wykonawcze dające nowy impuls rozwojowy dla Europę – powiedział prezydencki minister" - możemy przeczytać na oficjalnej stronie PAD.

To też może cię zainteresować: Gwiazdor „13 posterunku” i „Klanu” odszedł na zawsze. Nikt się tego nie spodziewał, nagłe odejście aktora to rozpacz dla bliskich i fanów