"Nie chcę cię tu widzieć do jutra rana! Zbierz swoje rzeczy, a rano ma cię tu nie być".

- Lara, co się z tobą dzieje? Pomyśl dwa razy, zanim to powiesz! Bez ciebie czuję się kiepsko. Nie tak dawno pochowałam mojego brata!

"Niestety, nie naciskaj na mnie!" Może twój brat będzie ci współczuł, ale ja tego nie zrobię!

Miałam wtedy 70 lat, ale kto zwrócił na to uwagę? Żona mojego zmarłego brata wyrzuciła mnie z mieszkania. Mieszkaliśmy razem przez całe życie, a teraz jej przeszkadzam. Tak, mam troje dzieci, ale nie komunikujemy się, więc nikomu nie mówię o swoich trudnościach.

Jeszcze trzy lata temu mogłam swobodnie zarządzać trzypokojowym mieszkaniem, a teraz?

Chciałam tylko pomóc mojemu synowi. Skąd miałam wiedzieć, że czeka mnie taki los...

Mój najstarszy syn, Andrzej, wrócił kiedyś do domu nie tak wesoły, jak zwykle. Nie chciał patrzeć mi w oczy, chociaż wcześniej tylko to powiedział.

Okazało się, że stracił pieniądze. Andrzej nie od razu zdał sobie sprawę, że dług, który stracił w kartach, nie jest żartem, ale po tym, jak został po raz trzeci zraniony nożem — zrozumiał.

Grożono mu zamordowaniem żony i młodej córki, więc długo się nie wahał i pobiegł do matki, do mnie.

Skądś musiał wziąć pieniądze, których sam nie miał. Syn zdecydował, że weźmie pożyczkę zabezpieczoną majątkiem.

Oczywiście spełniłam wszystkie jego prośby, bo to mój własny syn, mój pierworodny.

Miesiąc po udzieleniu pożyczki otrzymałam telefon z banku. Poproszono mnie o spłatę pożyczki za pierwszy miesiąc, ale nic o tym nie wiedziałam i zadzwoniłem do Andrzeja, który przekonał mnie, że to błąd, że nie mam nic do spłaty.

Mój syn wiedział, że absolutnie nic nie rozumiem z bankowości, więc skorzystał z tego. Postanowił owinąć mnie wokół palca.

Moja teściowa — Andrzej nawet nie pomyślał o spłacie kredytu, więc odebrano mi luksusowe mieszkanie, w sądzie nawet nie przeprosił. Wręcz przeciwnie, zachowywał się jakoś dumnie i wyniosłe.

Nie miałam dokąd pójść. Przyjechałam do Andrzeja, a on mieszkał w wynajętym mieszkaniu z rodziną. Początkowo wszystko nie było złe, ale z biegiem czasu synowa zaczęła dyktować swoje zasady. Powiedziała, że ​​oddycham zbyt głośno, nie chodziłam tak, mieli za dużo uwag, że moje lekarstwo pachniało po całym mieszkaniu, że moja wnuczka się mnie bała, więc cały czas płakała. Krótko mówiąc, chciała, tylko żebym opuściła ich mieszkanie, a mój syn milczał i nawet nie próbował mnie chronić.

Miałam kolejną córkę, zadzwoniłam do niej i zabrała mnie do siebie.

Moja Anna miała 27 lat. Wychowała troje dzieci, więc zabrali mnie zamiast niani. Czy zapytali mnie, czy tego chcę? Jak biegać za nimi w moim wieku? Jak ich uspokoić?

Szczerze, dałam z siebie wszystko, ale zmęczona po pracy córka ciągle mi wyrzucała, że ​​nie mam czasu na nic. Narzekała, że ​​jestem niechlujna, nie myję dobrze naczyń, nie odkurzam tak często, jak chciała i tak dalej. Kiedy trafiłam do szpitala, mąż Anny łatwo zasugerował, że szukam innego domu.

Dlatego zabrał mnie ze szpitala mój brat, który mieszkał w domu naszych rodziców. A dzieci? Czym oni są? Myśleli, że jestem piłką, którą można rzucić.

Dosłownie 7 godzin temu pochowałam swojego brata, którego bardzo kochałam i szanowałam.

Teraz stoję na przystanku autobusowym i nie wiem, gdzie iść.

Jak informował portal „Życie”: ROBERT LEWANDOWSKI POCHWALIŁ SIĘ ZDJĘCIEM Z SIOSTRĄ, MILENĄ. INTERNAUCI SĄ BARDZO ZASKOCZENI TYM, W JAKICH WARUNKACH MIESZKA

Przypomnij sobie: OGROMNA ZMIANA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ. MŁODA KOBIETA POSTAWIŁA NA BARDZO ODWAŻNĄ FRYZURĘ I KOLOR. TERAZ JEST WRĘCZ NIE DO POZNANIA

Portal „Życie” pisał również: KATARZYNA CICHOPEK Z MĘŻEM WŁAŚNIE PODZIELILI SIĘ ZE ŚWIATEM RADOSNĄ NOWINĄ. W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH MAŁŻEŃSTWA POSYPAŁY SIĘ SZCZERE GRATULACJE