Jak podaje portal "Fabiosa", ruch jest istotnym elementem zdrowego trybu życia niezależnie od wieku. Lekarze podkreślają, jak ważne jest, żeby seniorzy poza ruchem, zdrowym odżywianiem dbali o socjalizację i stymulację umysłową. Jednym ze sposobów zachowania zdrowego ducha w zdrowym ciele jest taniec.

Niepowtarzalna drużyna cheerleaderek

Sun City Poms to wyjątkowa grupa taneczna, która udowadnia, że wiek to tylko liczba. Ich motto mówi, że nigdy nie jesteś za stary, by tańczyć, kręcić się lub maszerować w paradzie. wszystkie panie w grupie mają ponad 55 lat i są dobrze znane w okolicy ze swoich akrobatycznych układów tanecznych, a także tańców jazzowych i westernowych.

Ich błyszczące i dopasowane stroje w pełni oddają ich pogodę ducha. Zobacz, jak te wyjątkowe kobiety ćwiczą i występują, zaskakują swoją energią. Jesteśmy pewni, że wiele młodych osób może paniom z Sun City Poms pozazdrościć kodycji i luzu.

Merry Christmas from the Sun City Poms. 🎄

Posted by Sun City Poms on Saturday, December 22, 2018

To jeszcze nie wszystko!
Ponad 60-letnia kanadyjska nauczycielka Shirley Clements wystąpiła na konkursie hip-hopowym. Jej pełen energii występ dostarczył widzom dużą dawkę energii - publiczność po prostu oszalała widząc jej występ.

Wam też te wyjątkowe kobiety zaimponowały i wprawiły w osłupienie?