Książę Harry przekaże swoją miłość do rugby synowi Archiemu! W sobotę, podczas specjalnego czatu wideo księcia Sussex, z okazji 125 urodzin "Rugby Football League", Harry opowiedział o swojej miłości do sportu. Dołączyli do niego gracze St. Helens Women's Super League Gemma Walsh i Emily Rudge, Leeds Rhinos i gwiazda Anglii Jamie Jones-Buchanan i jego syn Kurgan, Jordan Robinson z Newcastle Thunder i akademik Alex Donaghy, a także wolontariuszka Fionna Everson.

Niezwykły pomysł

People

35-letni ojciec dziecka powiedział grupie, że nie może się doczekać, kiedy zacznie uczyć swojego 15-miesięcznego syna uprawiania sportu. „Potrzebuję kilku mini piłek do rugby, którymi mogę następnie zaangażować Archiego w grę, ponieważ w tej chwili nie można ich znaleźć” - powiedział Harry, który jest patronem Rugby Football League. „Ale mam szczęście mieć trochę miejsca na zewnątrz, więc muszę go skłonić do gry w Rugby League” - powiedział, odnosząc się do nowego domu swojej i żony Meghan Markle w Santa Barbara w Kalifornii.

Niedawno para przeprowadziła się do nowej rezydencji z dziewięcioma sypialniami za 14 milionów dolarów w Santa Barbara po tym, jak ogłosili, że na początku tego roku ustąpią z funkcji członków rodziny królewskiej.

„Jestem po prostu niewiarygodnie szczęśliwy i wdzięczny, że mam miejsce na zewnątrz i widzę, jak mój syn może być na świeżym powietrzu, ponieważ wiem, że tak wiele osób po prostu nie miało takiej okazji w ciągu ostatnich pięciu miesięcy” - kontynuował Harry, wspominając o trwającym koronawirusowym cyrku. „Nasz mały człowieczek jest naszym priorytetem numer jeden, ale nasza późniejsza praca jest drugim priorytetem i po prostu staramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby uczynić świat lepszym miejscem” - dodał.

Co sądzicie o podejściu Harrylego? Rozsądne?

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia ma dobre informacje na temat epidemii. Jest najnowszy raport resortu, statystyka nastraja optymistycznie

Zerknij: Ivan Komarenko nie odpuszcza. Ostro apeluje do Łukasza Szumowskiego słowami najnowszej piosenki "Mity i kity"