Antoni Królikowski był ostatnio gościem programu "Muzyka mojego życia". W prowadzonym przez Marzenę Rogalską programie postanowił podzielić się największymi hitami, które odegrały w jego życiu bardzo ważną rolę.

Antek Królikowskinależy tych osób, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. To właśnie między innymi Instagram stał się dla aktora miejscem, w którym może on pokazać się innej niż dotychczas strony.

Hity Antka Królikowskiego

1.Aerosmith - I don't wanna miss a thing

Ten przebój i film "Armagedon" z Liv Tyler. Liv, która zagrała córkę głównego bohatera Harry'ego Stampera (Bruce Willis), a jednocześnie jest córką wokalisty Aeorsmith. Bardzo fajna zbitka! Uwielbiam słuchać "I don't wanna miss a thing", śpiewać i nawet tańczyć, jeśli jest z kim!

- powiedział

2.Elton John - Can You Feel the Love Tonight

3.Ryszard Riedel Dżem - Wehikuł Czasu

Często marzę o takim wehikule czasu, o którym śpiewał DŻEM. Fajnie czasem wrócić w przeszłość. Mimo, że w życiu kieruję się taką zasadą, że się nie cofam. Raczej idę do przodu. To jednak ten wehikuł czasu i sentyment po niektórych wydarzeniach pozostaje. Rysiek Riedel zaśpiewał o tym najpiękniej na świecie.
- przyznał Królikowski.

4.KOMBI – Słodkiego miłego życia

5.Céline Dion - My Heart Will Go On

6.Lady Pank - Kryzysowa Narzeczona

Antek Królikowski wspomina tatę. Źródło: YouTube
Antek Królikowski wspomina tatę. Źródło: YouTube
Antek Królikowski wspomina tatę. Źródło: YouTube

Jak informował portal „Życie”:O NIESTANDARDOWYCH ZASTOSOWANIACH HERBATY WIEDZĄ NIELICZNI. CUDOWNA ROŚLINA, KTÓRA NIE TYLKO ŚWIETNIE SMAKUJE, ALE ROZWIĄZUJE DOMOWE PROBLEMY