Pewnego razu osioł chłopski wpadł do głębokiej studni. Podczas gdy właściciel zastanawiał się, co robić, nieszczęśliwe zwierzę zaczęło wydawać żałobne dźwięki.

W końcu wieśniak zdecydował, że osioł jest już stary, a studnię i tak trzeba zakopać.

I wydawało mu się, że nie warto podejmować tych wysiłków, aby wyciągnąć stamtąd starego osła. Zaprosił swoich wieśniaków, aby pomogli mu wykopać studnię.

Wszyscy razem wzięli łopaty i zaczęli energicznie wrzucać ziemię do studni. Osioł natychmiast zorientował się, co się dzieje, i zaczął wydawać okropny pisk.

Następnie, ku zaskoczeniu wszystkich, pisk ustał. Po kilku regularnych porcjach ziemi wrzuconych do studni chłop postanowił sprawdzić i zobaczyć, jak tam jest. I był bardzo zaskoczony tym, co tam zobaczył.

Z każdą nową łopatą ziemi spadającą na jego plecy osioł robił coś zupełnie niewiarygodnego - otrząsnął się i stanął na odrzuconej ziemi. Podczas gdy sąsiedzi nadal wrzucali ziemię do studni, zwierzę za każdym razem trzęsło się i stawało na ziemi, która spadła z góry.

Bardzo szybko wszyscy byli zaskoczeni, ponieważ zobaczyli, jak osioł idzie w górę, przeskoczył przez krawędź studni i odbiegł jak szalony w dal!

W życiu zostaniesz powitany dużą ilością różnego rodzaju brudu, a życie przyniesie ci coraz więcej nowych porcji. Ale ilekroć na ciebie spadnie nowa część ziemi, otrząśnij się i idź w górę, i tylko w ten sposób możesz wydostać się ze studni życia.

Jeśli nie przestaniesz i nie poddasz się, możesz wydostać się z najgłębszej studni. Strząśnij i idź w górę!

Przypomnij sobie o… PLAMY Z TŁUSZCZU I BURAKÓW JUŻ NIE BĘDĄ TAKIE TRUDNE DO WYCZYSZCZENIA. OTO DOMOWE SPOSOBY NA WYJĄTKOWO TRUDNE ZABRUDZENIA

Jak informował portal Życie: TAKIEGO EFEKTU SIĘ NIE SPODZIEWASZ. WYSTARCZY DODAĆ DO SKÓRKI PO MANDARYNCE OLIWĘ Z OLIWY I PODPALIĆ