Był jeden człowiek. I miał osobliwość: jabłka wpadły bezpośrednio w jego ręce. Przeszedł obok jabłoni, wyciągnął rękę - i jabłko koniecznie spadło. Ten, którego chciał i zaraz w dłoni! Wszyscy byli zaskoczeni. I oczywiście chcieli dowiedzieć się, jak to się potoczy.

I mężczyzna powiedział:

-Wiem jak chcieć. Chcę, żeby jabłko spadło i ono spadnie.
Ludzie też chcieli, ale jabłka nie wpadły w ich ręce.

„A zatem nie umiecie prawidłowo chcieć” - odpowiedział mężczyzna. Wyciągnął rękę, a jabłko spadło wprost na dłoń. Ludzie byli zaskoczeni, wyłupiali oczy, chcieli, ale prawdopodobnie wcale nie tą metodą. Ludzie zaczęli się denerwować, że im się nie udało, i uważają osobę za czarnoksiężnika.

I nawet chcieli spalić się z zazdrości. Potem mężczyzna postanowił zorganizować warsztat: jak chcieć.

„Tylko to nie będzie dla ciebie ulgą,” ostrzegł mężczyzna, „skąd wiesz, jak chcesz?”

- Cóż ... myślimy: byłoby miło, gdyby jabłko wpadło w nasze ręce. Myślimy bardzo mocno, modlimy się do Boga ... Nie grzeszymy, robimy dobro. I tego wszystkiego nas nauczono ”- mówili ludzie niemal zgodnie.

„Czy to wszystko?” A oto, jak chcę - powiedział mężczyzna, wyciągając liny, sprężyny, guziki, śruby. „Chcę, żeby jabłko spadło i robię wszystko, aby to zrobić”, mężczyzna zaczął wyjaśniać jakieś urządzenie, które musi być podłączone do jabłka, a następnie podać jabłko dokładnie w tym samym czasie. Kliknij na wiosnę i tak dalej.

„To niesprawiedliwe” - mówili ludzie.

Dlaczego Chcę i moje życzenie jest spełnione.

Może zainteresuje Cię to: NIESAMOWITA MODLITWA O WSTAWIENNICTWO WIELKIEGO ŚWIĘTEGO. DZIĘKI NIEJ SPEŁNI SIĘ TO, CZEGO PRAGNIEMY

Zobacz także: CO SIĘ DZIEJE Z PIENIĘDZMI, KTÓRE PARAFIANIE DAJĄ NA TACĘ, I CZY KWOTY POWINNY BYĆ JAWNE

Portal "Życie" pisał o: MASZ PROBLEMY Z MAŁŻEŃSTWIE? TA NIESAMOWITA MODLITWA POMOŻE CI JE PRZEZWYCIĘŻYĆ