Niestety liczba rozwodów w Polsce wciąż wzrasta. W 2018 roku na każde sto zawartych małżeństw, przypadły trzydzieści trzy rozwody. Co ciekawe, w przypadku naszego kraju, nie był to rekordowy wynik.

Dlaczego ludzie biorą rozwody?

Przyczyny rozwodów mogą być różne. Głównymi są: niewierność i ciągłe kłótnie. Ludzie często twierdzą, że nie poznali się wystarczająco dobrze przed ślubem, dlatego nie mogą się za sobą dogadać i porozumieć.

Jednak decydując się na ślub zarówno cywilny, jak i w obliczu Boga, zapewniamy drugą osobę, że chcemy przy niej trwać na dobre i na złe.

W każdym małżeństwie zdarzają się kryzysy. Natłok obowiązków, brak funduszy, czy też brak zrozumienia mogą być jego przyczynami. Warto jednak pamiętać, że rozwód nie jest rozwiązaniem.

Warto walczyć o swoje małżeństwo, dogadać się z partnerem i odbudować wspólną relację. Pomóc w tym może także opublikowana na blogu animamea.blog.deon.pl „Modlitwa opuszczonej żony”.

Ta modlitwa pomoże Ci odbudować relacje małżeńskie

W razie potrzeby, sięgnij po „Modlitwę Opuszczonej Żony”. Dzięki niej zyskasz siły do odbudowy relacji małżeńskiej ze swoim partnerem. Oto słowa modlitwy:

„Panie Jezu, przedstawiam Ci nasze małżeństwo – mojego męża i mnie. Dziękuję, że nas połączyłeś, że podarowałeś nas sobie nawzajem i umocniłeś nasz związek swoim sakramentem. Panie, w tej chwili nasze małżeństwo nie jest takie, jakim Ty chciałbyś je widzieć.

Potrzebuje uzdrowienia.

Jednak dla Ciebie, który kochasz nas oboje, nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego proszę Cię:

  • dar szczerej rozmowy,
  • „przemycie oczu”, abyśmy spojrzeli na siebie oczami Twojej miłości, która „nie pamięta złego” i „we wszystkim pokłada nadzieję”,
  • odkrycie
  • pośród mnóstwa różnic – tego dobra, które nas łączy, wokół którego można coś zbudować (zgodnie z radą Apostoła: zło dobrem zwyciężaj),
  • wyjaśnienie i wybaczenie dawnych urazów, o uzdrowienie ran i wszystkiego, co chore, o uwolnienie od nałogów i złych nawyków.

Niech w naszym małżeństwie wypełni się wola Twoja. Niech nasza relacja odrodzi się i ożywi, przynosząc owoce nam samym oraz wszystkim wokół.

Ufam Tobie, Panie Jezu, i już teraz dziękuję Ci za wszystko, co dla nas uczynisz.

Uwielbiam Cię w sercu i błogosławię w całym moim życiu.

Amen.

Święty Józefie, sprawiedliwy mężu i ojcze, który z takim oddaniem opiekowałeś się Jezusem i Maryją- wstaw się za nami. Zaopiekuj się naszym małżeństwem. Powierzam Ci również inne małżeństwa, szczególnie te, które przeżywają jakieś trudności. Proszę – módl się za nami wszystkimi! Amen.”

Może zainteresuje Cię to: DANUTA MARTYNIUK NIE MA DOBREGO ZDANIA NA TEMAT POLSKICH MAREK. CO NAJBARDZIEJ ROZCZAROWAŁO ŻONĘ KRÓLA DISCO POLO

Jak informował portal Życie: NASTOLATEK BYŁ W ZAŚWIATACH. GDY LEKARZE GO ODRATOWALI, OPOWIEDZIAŁ, CO JEST PO DRUGIEJ STRONIE

Portal Życie pisał również o… DLA PSA NIE LICZY SIĘ GRUBOŚĆ PORTFELA. TE ZDJĘCIA POKAZUJĄ PIĘKNĄ, BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ CZWORONOGÓW I OPIEKUNÓW