Bez wątpienia ślub jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu człowieka. Każdy z par chce, aby był niezapomniany. Ważną rolę dogrywa sama ceremonia, która jest bez wątpienia najważniejszą częścią tego cudownego dnia.

Powodzenie ceremonii ślubnej w dużej mierze zależy od tego, kto ją prowadzi. Wspaniały ksiądz, to osoba, która przeprowadzi nas przez uroczystość, trzymając nas za przysłowiową rękę, pozwalając nam poczuć się komfortowo.

Niektórzy księża potrafią coś więcej. Choć śpiewający duchowny to w dzisiejszych czasach nic nadzwyczajnego, ten ksiądz jest naprawdę rewelacyjny!

Pochodzący z Irlandii 66-cio letni ksiądz Ray Kelly kocha śpiewać. Mężczyzna ma nawet nadzieje na to, że będzie mógł reprezentować swój naród w konkursie Eurowizji. Wokalnie uzdolniony duchowny aktualnie jest jednym z uczestników irlandzkiego „Tańca z gwiazdami”.

Duchowny jest prawdziwym ulubieńcem wszystkich par młodych w Irlandii. Każda z nich chciałaby, aby to właśnie on poprowadził ich ceremonię ślubną. Jego glos sprawia, że wszyscy plączą ze wzruszenia. Jest po prostu niesamowity!

Ksiądz z wokalnym talentem ulubieńcem Irlandczyków

Jak zdradza czasopismo „The Irish Catholic”, Ray Kelly szykuje na konkurs piosenkę w stylu „gospel z nutką westernowego country”.

Jak się okazuje, ksiądz ma rzeszę fanów. W ostatnim odcinku „Tańca z gwiazdami” zaskoczył on widzów swoim talentem wokalnym. Dzięki występowi duchowy zapewnił sobie miejsce w kolejnej rundzie zmagań o Kryształową Kule.

W wywiadzie dla katolickiego pisma, śpiewający ksiądz pokusił się o stwierdzenie, że czuje się trochę piosenkarzem i swoją twórczością zamierza nieść ludziom radość.

Co więcej, dodał, że jego prawdziwym powołaniem jest kapłaństwo i nie zamierza z niego rezygnować.

Nagranie z udziałem księdza stało się hitem Internetu

Swego czasu ksiądz był bardzo popularny za sprawa krążącego w sieci filmiku, na którym to duchowny zdecydował się zaśpiewać dla jednej z par piosenkę „Hallelujah” Leonarda Cohena. Nagranie tak bardzo spodobało się użytkownikom YouTube, że stało się prawdziwym hitem.

Co więcej, ksiądz ma za sobą także udział w „Britain’s Got Talent”, a już niedługo wydaje swój kolejny album z coverami.

Przypomnij sobie o... KSIĄDZ DOPUŚCIŁ SIĘ TEGO WOBEC UCZENNICY? WSZYSTKO DZIAŁO SIĘ NA LEKCJI RELIGII!