Na temat tego, co czeka nas, gdy dokonamy żywota, chodzi wiele domysłów oraz plotek. Jedni wierzą w reinkarnację, inni w Niebo i Piekło, jeszcze inni sądzą, że po śmierci nie czeka nas już nic.

Ten 13-latek wie, co czeka nas po śmierci

Co jakiś czas świat obiegają zeznania osób, które przeżyły śmierć kliniczną. Twierdzą one, że w tym stanie widziały, co dzieje się z człowiekiem po śmierci.

Ich relacje różnią się, jednak wiele osób twierdzi, że widziała tunel, na którego końcu znajdowało się światło. Ten chłopiec opowiedział nieco bardziej szczegółowo o tym, co zobaczył.

Jakiś czas temu pewna kobieta opowiadała o tym, że gdy znajdowała się w stanie śmierci klinicznej, trafiła do Piekła, a w nim zobaczyła wielu celebrytów, a także samego papieża.

Ten 13-latek ma jeszcze inne przeżycia. Chłopiec uległ wypadkowi, po którym zapadł w śpiączkę.

Przewidywania lekarzy były dość pesymistyczne – nie dawali mu wielkich szans na przeżycie, uważali też, że jeśli w ogóle uda mu się przetrwać, to będzie wymagał stałej opieki już do końca swoich dni.

Istotnie, w pewnym momencie świat bliskich Jeremiego zawalił się – chłopiec zmarł. Jednak nikt nie spodziewał się tego, co nastąpiło potem.

Nastolatek po 40 minutach obudził się. Co więcej, nie stwierdzono żadnych uszkodzeń mózgu.

Jeremy opowiedział o tym, co widział, będąc w stanie śmierci klinicznej. Uważa, że właśnie wtedy zauważył mężczyznę z długą brodą. Postać była owinięta złotym pasem.

Następnie 13-latek dodał, że z pewnością tą osobą był Jezus. Opowiedział również o wielkim oceanie, z którego wyszła nieznana postać, a później znów zniknęła w toni.

Jezus zaproponował Jeremiemu, że dostaną się w bezpieczne miejsce, i razem polecieli w górę. Nastolatek zobaczył wtedy niezwykły świat, który był w całości zrobiony ze złota i kryształów.

Ludzie przebywający w tym miejscu byli życzliwi i szczęśliwi. Jednak Jezus powiedział, że Jeremy musi wrócić, ale najpierw zdradzi mu pewien ważny sekret.

Jak twierdzi chłopiec, usłyszał, że ludzie będą musieli zwalczyć wojska diabła, a wróg nadejdzie z kosmosu, miejsca życia demonicznych istot, które zjadają ludzi. Najpierw jednak będą kłamać, mówiąc, że ich zamiary są dobre.

Przypomnij sobie o… DLA PSA NIE LICZY SIĘ GRUBOŚĆ PORTFELA. TE ZDJĘCIA POKAZUJĄ PIĘKNĄ, BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ CZWORONOGÓW I OPIEKUNÓW

Jak informował portal Życie: JEJ ZACHOWANIE DOPROWADZIŁO DO ROZPADU RODZINY. KOBIETA NIE WIDZI W TYM NICZEGO DZIWNEGO

Portal Życie pisał również o… SERCE ROŚNIE. BRACIA WYJECHALI POMAGAĆ DZIECIOM W RPA, A TERAZ ZMIENIAJĄ ŚWIAT