Nick oraz Chris Garvami to bracia, którzy zdecydowali się zaoferować pomoc innym. Wybrali się do sierocińca w Cape Town w RPA.

Sprawdzili, jak wyglądają warunki, w których żyją podopieczni sierocińca. To pozwoliło im na ocenę, jak dużo pomocy powinny otrzymać dzieci.

Jeden z mężczyzn, Nick, zdecydował się zrezygnować z powrotu do domu. Wszystko po to, by móc zgłosić się jako osoba chętna do pomocy w małym sierocińcu w Khayeslitsha.

Trzydzieścioro dzieci, podopiecznych sierocińca, bardzo potrzebowało pomocy, a Nick podjął decyzję o tym, by zaoferować im całe swoje serce.

Chris dotarł z powrotem do domu. Nie minęło jednak wiele czasu, a doszedł do wniosku, że czuje potrzebę powrotu do RPA i dalszej pomocy dzieciom, które straciły rodziców.

Niedługo później Chris Garvami ponownie dołączył do brata, który pomagał dzieciom w RPA.

Bracia założyli fundację, by pomagać mieszkańcom Afryki Południowej

Obaj bracia szybko zauważyli, że potrzeba pomocy dzieciom w RPA jest ogromna. Dlatego zdecydowali się na założenie organizacji.

Intsiekelelo, czyli dzieło braci, Nicka i Chrisa Garvami, jest organizacją non profit. Jej zadaniem jest pomoc dzieciom z RPA.

Fundacja pod swoją opieką ma dzieci, które straciły rodziców, zaniedbane, bezdomne, nierzadko także zakażone wirusem HIV. Mieszkańcy Afryki Południowej potrzebują pomocy, a Chris oraz Nick chcą ją im zaoferować.

Bracia pomagają dzieciom kształcić się, a ich fundacja sponsoruje ich studia oraz oferuje profesjonalne wsparcie. Obecnie oferują pomoc również całym rodzinom, a także pojedynczym osobom.

Ich działalność bazuje na zapewnieniu narzędzi oraz środków, by mieszkańcy Afryki Południowej mogli kształcić się i prowadzić spokojne, bezpieczne życie. Organizacja braci Garvami chce polepszyć warunki życiowe tamtejszej ludności.

Przypomnij sobie o… NAJSŁYNNIEJSZE BUTY ŚREDNIOWIECZA POCHODZIŁY Z POLSKI. CZEGO JESZCZE NIE WIEDZIAŁEŚ O EPOCE WIEKÓW ŚREDNICH

Jak informował portal Życie: JEJ ZACHOWANIE DOPROWADZIŁO DO ROZPADU RODZINY. KOBIETA NIE WIDZI W TYM NICZEGO DZIWNEGO

Portal Życie pisał również o… ILE LAT MA TWÓJ PIES? NOWA FORMUŁA OBLICZEŃ