Agnieszka Kotońska wraz ze swoja rodziną występuje w programie „GoogleBox. Przed telewizorem”. Ich rolą jest wspólne oglądanie i komentowanie filmów i seriali emitowanych w telewizji. Program niespodziewanie okazał się ogromnym sukcesem, a z czasem zyskuje coraz więcej fanów.

Uwagę widzów przykuwa niesamowita metamorfoza Agnieszki Kotońskiej. Bohaterka regularnie chwali się wydarzeniami ze swojego życia na profilu na Instagramie. Jej wielbiciele mogą tam również śledzić zmiany jakim podlega, a nawet podpowiadać co byłoby dla niej najlepsze.

Kotońska wyraźnie ma już plan na siebie. Przede wszystkim zrzuciła sporo kilogramów, co jest zauważalne na pierwszy rzut oka. Kosztowało ją to wiele pracy nad sobą, treningów i stosowania odpowiedniej diety. Jednak było warto, zmiana jest oszałamiająca!

Zmienił się również jej styl ubierania. Do niedawna reprezentowała tę część kobiet, które mają szczególne zamiłowanie do różowych, nieco tandetnych kreacji. Teraz widzimy ją w kolorach stonowanych i odpowiednio dobranych strojach.

Jej profil zasypywany jest komplementami od fanów. Wszyscy doceniają jej pracę nad sobą i widoczne efekty.

Kotońska podkreśla, że nie wyobraża sobie, aby jej życie mogło potoczyć się inaczej. Gdyby nie program, w którym występuje, prawdopodobnie byłaby, jak wcześniej, gospodynią domową, skupiającą się na codziennym realizowaniu obowiązków. Dzięki popularności jaką zdobyła i ogromnej sympatii jaką darzą ją fani, może realizować marzenia.

- Dziś już jestem w zupełnie innym miejscu, wszystko nabrało rozpędu, spełniam marzenia ,realizuje cele które nawet mi się nie śniły robię milion rzeczy na raz. Ale jak by mi ktoś prawie 5 lat temu powiedział Aga będziesz w TTV, powiedziałabym mu że oszalał i chyba zwariował i widzicie jakbym się pomyliła – napisała pod zdjęciem na Instagramie Kotońska.

Przypomnij sobie o… WSTRZĄSAJĄCE ODKRYCIE NAUKOWCÓW. NAWYK, KTÓRY UWAŻANY JEST ZA ZDROWY, MOŻE PROWADZIĆ DO POWAŻNEJ CHOROBY

Jak informował portal Życie: NIE MA KOŃCA ZAMIESZANIA WOKÓŁ KSIĘCIA ANDRZEJA. WYCHODZI NA JAW, JAKIE SEKRETY SKRYWAŁ PRZED ELŻBIETĄ II

Portal Życie pisał również o… CZY WIDZOWIE BĘDĄ MUSIELI POŻEGNAĆ „OJCA MATEUSZA”? W SERIALU DOJDZIE DO SENSACYJNEGO ZWROTU AKCJI