Agnieszka Kaczorowska jest w związku małżeńskim z Maciejem Pelą. 26 lipca 2019 roku na świat przyszła ich córeczka, Emilia. Aktorka i tancerka podkreśla, że mąż bardzo pomaga jej w zajmowaniu się dzieckiem. Obowiązki dzielą pół na pół i nawet kiedy ona wstaje w nocy żeby nakarmić córeczkę, jej mąż dotrzymuje jej towarzystwa.

O tym, jak zmieniło się ich życie opowiadała:

- Przyznaję, że zawsze marzyłam o założeniu rodziny, o dzieciach... Wiedziałam, że spełniając to marzenie będę szczęśliwa, ale nie sądziłam, że AŻ TAK. Bycie mamą to dla mnie rola priorytetowa. Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat.

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała też, z jakimi reakcjami spotykała się przy okazji publikowania rodzinnych zdjęć. Niektórzy internauci w skandaliczny sposób odnosili się do jej szczęścia. Zdarzało się, że otrzymywała również groźby, sprawa zgłoszona została na policję.

To był główny powód, dla którego Kaczorowska zdecydowała się nie pokazywać twarzy dziecka. Przede wszystkim przez wzgląd na bezpieczeństwo córeczki.

Jednak artystka podkreśla także, że zależy jej na tym, aby Emilka w przyszłości sama zdecydowała czy chce, aby jej twarz była publicznie znana.

- Poza tym główną motywacją do tego, że nie pokazuję jej twarzyczki, jest to, że chciałam, żeby sama o tym zdecydowała. Bo jeżeli ona będzie kiedyś pracowała jako jakiś prokurator, będzie na jakimś wysokim stanowisku, może nie będzie chciała, żeby jej pracownicy, świat, wiedzieli, jak wyglądała w pieluszce.

Tym razem Kaczorowska jednak pokazała zdjęcie, na którym widać więcej. Jej córeczka odwrócona jest tak, że widoczny jest jej przeuroczy profil.

- Kocham się z nią bawić, kocham jej uśmiech, kocham jej śmiech w głos! Kocham jej ciekawe duże oczy i jej piękne guganie… kocham patrzeć na jej małe wielkie sukcesy i codzienny piękny rozwój. Zaraz jej pierwsze Święta… Wszyscy pytają co od nas dostanie w prezencie?
Uważam, że najpiękniejszym prezentem jaki można dać swojemu dziecku jest czas. Nie tylko na Święta, ale każdego dnia.
Nasz wspólny czas to zawsze czas radości, czas zabawy, czas przytulania i jak najczęściej czas nastawiony na ROZWÓJ. Dlatego jeśli kupować rzeczy, to takie które mogą nam ten czas uzupełnić i pomóc w rozwoju – takim komentarzem opatrzyła fotografię aktorka.

Przypomnij sobie o… WSTRZĄSAJĄCE ODKRYCIE NAUKOWCÓW. NAWYK, KTÓRY UWAŻANY JEST ZA ZDROWY, MOŻE PROWADZIĆ DO POWAŻNEJ CHOROBY

Jak informował portal Życie: NIE MA KOŃCA ZAMIESZANIA WOKÓŁ KSIĘCIA ANDRZEJA. WYCHODZI NA JAW, JAKIE SEKRETY SKRYWAŁ PRZED ELŻBIETĄ II

Portal Życie pisał również o… CZY WIDZOWIE BĘDĄ MUSIELI POŻEGNAĆ „OJCA MATEUSZA”? W SERIALU DOJDZIE DO SENSACYJNEGO ZWROTU AKCJI