Chociaż historia wydaje się być wzięta z serialowego scenariusza, jest jednak prawdziwa. Internauci nie mogą otrząsnąć się z zaskoczenia:

- Świetna wiadomość, aż mnie zatkało! Kwalifikacje ma takie same jak Banaś do szefowania NIK – komentują w sieci.

Głównym powodem, dla którego wokół jej osoby narosło tyle kontrowersji jest romans celebrytki sprzed kilku lat. Będąc w związku małżeńskim, prowadziła podwójne życie uczuciowe, którego nie udało jej się ukryć przed opinią publiczną.

Portal polityce.pl poinformował, że klub PiS rozważa kandydaturę Dominiki Chorosińskiej na przewodniczącą sejmowej komisji rodziny. Miałaby ona zastąpić dotychczasową szefową komisji, Magdalę Biejat z klubu Lewicy.

Dominika Chorosińska od pewnego czasu związana jest z partią Jarosława Kaczyńskiego. Przed wyborami do Sejmu była radną sejmiku mazowieckiego  reprezentującą Prawo i Sprawiedliwość. Kandydowała również, z ramienia PiS, do parlamentu europejskiego.

Aktorka twierdzi, że wyznaje zasadę „wierność jest sexy”. Znając historię jej romansu, można zastanowić się nad znaczeniem tych słów w jej ustach. Głośno było również o zupełnej niewiedzy celebrytki w zakresie polskiego systemu politycznego. Nie potrafiła odpowiedzieć na pytania ilu jest posłów, senatorów, czy po osiągnięciu jakiego wieku można ubiegać się o fotel prezydenta w naszym kraju.

- Brawo! Prawdziwy autorytet moralny. Pani Dominika będąc w stałym związku, zdradza męża, wprowadza się do kochanka, ma z nim dziecko, wraca do męża, zaczyna opowiadać, że wierność jest sexy – takie komentarze pojawiły się pod wpisem Polityce.pl.

- Banaś do NIK, Pawłowicz i Piotrowicz do TK, to logicznym jest, że Chorosińska na szefową komisji rodziny – pisze kolejny internauta.

Kontrowersyjny projekt Prawa i Sprawiedliwości wzbudził wiele emocji. Zarówno dziennikarze, jak i internauci, nie mogą zrozumieć powodów, które kierowały członkami klubu PiS przy podejmowaniu decyzji.

Jak informował portal Życie: TO WIDEO ROZCZULI KAŻDEGO. MŁODY LEKARZ ZNALAZŁ SPOSÓB NA USPOKOJENIE DZIECKA W TRAKCIE BADANIA [WIDEO]

Portal Życie pisał również o: ANDRZEJKI TO NIE TYLKO CZAS IMPREZ, ALE I WRÓŻB. WARTO POZNAĆ ANDRZEJKOWY HOROSKOP NA PRZYSZŁY ROK

Przypomnij sobie o: NA JAKIE PREMIE ŚWIĄTECZNE MOGĄ LICZYĆ POLACY. OTO KWOTY, KTÓRE WYPŁACAJĄ PRACODAWCY