Koncepcja wpływu grupy krwi na osobowość i ciało narodziła się już prawie 100 lat temu w Japonii. Po dziś dzień jest ona bardzo ważna dla Japończyków, którzy na bazie grupy krwi oceniają przyszłego partnera lub nawet pracownika. W Japonii powszechnie uważa się, że grupa krwi determinuje całe nasze życie. Ma wpływ na sferę osobistą, zawodową, a nawet zdrowotną. Określa też odpowiednią dietę.

GRUPA KRWI A

Osoby z grypą krwi A uważa się za lojalne, konserwatywne i skryte. Takie osoby niechętnie dzielą się swoimi uczuciami, są zdystansowane, ale szczere. Z drugiej strony osoby z tą grupą krwi potrafią być uparte i natrętne.

Dla osób z tej grupy zaleca się utrzymywanie diety wegetariańskiej, a także produktów organicznych poddanych jak najmniejszej obróbce.

GRUPA KRWI B

Jeśli masz taką grupę krwi, jesteś najprawdopodobniej osobą bardzo empatyczną i kontaktową. Charakteryzuje Cię optymizm, kreatywność i elastyczność w działaniu. Z drugiej strony osoby z grupą krwi B potrafią być nieobliczalne, samolubne i zapominalskie.

Osobom mający grupę krwi B zaleca się unikanie w codziennej diecie wołowiny, drobiu i wieprzowiny.

GRUPA KRWI AB

Osoby znajdujące się w tej grupie zazwyczaj wykazują się racjonalizmem, dystansem i pamiętliwością. Zdrowy rozsądek jest dla Ciebie ważniejszy niż uczucia i emocje, ale jednocześnie masz duży urok osobisty, więc ludzie Cię lubią. Z drugiej strony osoby mające grupę krwi AB bywają bardzo krytyczne i nieodpowiedzialne.

Zalecana dla nich dieta bogata jest w nabiał oraz tofu. Unikać należy wieprzowiny, wołowiny i drobiu.

GRUPA KRWI 0

Jeśli masz taką grupę krwi jest najpewniej pewny siebie, ambitny i solidny. Nie uciekasz od ryzyka i lubisz przewodzić w grupie wykorzystując swoją intuicję. Twoje negatywne cechy to arogancja, nieczułość i próżność.

Dieta zalecana dla osób z grupą krwi 0 jest bogata w białko zwierzęce. Unikać powinno się produktów zbożowych i mlecznych.

Przypomnij sobie o… LECH WAŁĘSA TRAFIŁ DO SZPITALA. CO ZE STANEM ZDROWIA BYŁEGO PREZYDENTA

Jak informował portal Życie: TO WIDEO ROZCZULI KAŻDEGO. MŁODY LEKARZ ZNALAZŁ SPOSÓB NA USPOKOJENIE DZIECKA W TRAKCIE BADANIA [WIDEO]

Portal Życie pisał również o… KSIĘŻNA KATE REZYGNUJE Z PEŁNIENIA OFICJALNYCH OBOWIĄZKÓW. CO SIĘ DZIEJE W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ