Beata Pawlikowska otrzymała propozycję współpracy z papieżem Franciszkiem. Jej zadaniem będzie pomoc w opracowaniu zbioru wartości, które papież będzie propagował wśród młodzieży na całym świecie.

Znana jest już decyzja o współpracy papieża z Beatą Pawlikowską Pisarka i podróżniczka, która w swoich książkach, portalach społecznościowych i prowadzonych programach podejmuje też kwestie motywacyjne, zgodziła się na udział w tym projekcie.

„Masterclass leadership with the Pope” to elita społeczności, która zwraca się ze swoją misją do młodych ludzi. Beata Pawlikowska przyjęła zaproszenie do programu, a w kwietniu spotka się w tej sprawie z papieżem Franciszkiem w Watykanie.

– Program ten skierowany jest do młodych ludzi. Papież Franciszek ma swoje wartości, którymi się kieruje. I chodzi o to, żeby zebrać taki zestaw najważniejszych wartości i dostarczyć Ojcu Świętemu – powiedziała dla mediów.

Uważa, że do projektu została zaproszona ze względu na bogate portfolio i popularność, którą przyniosły jej m. in. książki z serii „Blondynka(…)”.

– Piszę książki motywacyjne, mam kanał na YouTube, gdzie zamieszczam filmy, w których opowiadam o moich doświadczeniach i o tym, w jaki sposób dokonałam duchowej przemiany i odkryłam, co jest najważniejsze w życiu. A zrozumiałam to podczas wypraw do dżungli amazońskiej w Ameryce Południowej – mówi dziennikarka.

Pawlikowska została zaproszona do programu po raz drugi. Za pierwszym razem nie mogła wziąć w nim udziału z powodu wielu zajęć jakich się podjęła. Teraz, pomimo planowanej podróży do Ameryki Południowej, potwierdziła chęć uczestnictwa.

Wtedy nie mogłam, ale gdy ponownie ponad miesiąc temu dostałam zaproszenie, od razu się zgodziłam, choć nie mam za dużo czasu, bo szykuję się do wyjazdu do Ameryki Południowej. Uznałam, że papieżowi się nie odmawia, a sam ten projekt jest ważny – tłumaczy w wywiadzie.

Czym prywatnie zajmuje się uczestniczka „Top Model”?: UCZESTNICZKA „TOP MODEL” PO RAZ KOLEJNY ZASKAKUJE. MA WŁASNY SKLEP INTERNETOWY!

Jesienna zmiana garderoby? Tak poradziła sobie Małgorzata Rozenek: MAŁGORZATA ROZENEK ZACHWYCIŁA JESIENNĄ STYLIZACJĄ. CENA JEJ TOREBKI PO PROSTU ZWALA Z NÓG!

Dominika Koba