Trudno uwierzyć w tę rodzinną historię. 31-letnia mieszkanka Winconsin w USA przez wiele lat szukała swojej przyrodniej siostry. Kiedy do domu obok wprowadzali się nowi sąsiedzi zażartowała, że to właśnie ona. Okazało się, że to prawda. Poznaj historię Hillary i Dawn.

Hillary Harris już jako dziecko wiedziała, że została adoptowana przez rodzinę, która ją wychowuje. Kiedy założyła swoją rodzinę postanowiła odnaleźć prawdziwych krewnych. W dokumentach adopcyjnych znalazła nazwiska nieżyjących już rodziców i przyrodniej siostry. Rozpoczęła poszukiwania.

Jedyne informacje jakie miała o swojej krewnej to jej imię i nazwisko – Dawn Johnson. Szukała jej więc przez lata w internecie, na Facebooku. Jednak żadna z kobiet o tym nazwisku nie była z nią spokrewniona.

Kiedy do domu obok wprowadzili się nowi sąsiedzi zażartowała, że kobieta może być jej siostrą. Okazało się, że ma na imię Down, jednak była między nimi różnica wieku 20 lat.

Pewnego dnia na wspólnej części posiadłości znalazła przesyłkę zaadresowaną do sąsiadki. Było na niej nazwisko Johnson. Od razu zadzwoniła do męża:

– Ma na nazwisko Johnson. To jest Dawn Johnson. To musi być ona! – powiedziała.

Udało jej się zdobyć nr telefonu do sąsiadki i wysłała jej SMS-a o treści: „Czy byłaś królową Loyal Corn Fest w 1983 roku?”. Kobieta mieszkająca w domu obok potwierdziła. Tego wieczoru radość Hillary była ogromna. Następnego dnia Hillary udała się do siostry z bukietem kwiatów i zdjęciem ich wspólnego ojca. Pomimo tak długiej rozłąki, ich więź jest wciąż bardzo mocna.

– Uwielbiam o tym opowiadać, ponieważ to taka piękna, szczęśliwa historia. Wiem, że wiele adoptowanych osób ma problem ze znalezieniem swojej rodziny. Chcę pokazać, że nie powinni się poddawać – mówi Hillary.

O pewnej wzruszającej historii pisaliśmy również tutaj: CHŁOPIEC JEST NAPRAWDĘ WYJĄTKOWY. „ZACZĘLIŚMY PŁAKAĆ, BYLIŚMY TACY DUMNI”. ZOBACZ WZRUSZAJĄCĄ CHWILĘ,

Chcesz być na bieżąco? Przeczytaj koniecznie: PIERWSZY PRZEZROCZYSTY TELEWIZOR JUŻ W SPRZEDAŻY! WIEMY, ILE KOSZTUJE,/strong>

Warto wiedzieć: GDZIE NAJLEPIEJ ULOKOWAĆ PIENIĄDZE? ZNAMY ODPOWIEDŹ!

Źródło: „o2.pl”