Nie da się ukryć, że internauci szybciej dowiedzieli się, kim jest ta miłośniczka fotografii ze względu na bliską relację ze znanym sportowcem, jednak ona sama szybko zaskarbiła sobie serca fanów męża i nie tylko, swoimi pomysłami połączenia biznesu ze wspieraniem kariery męża.

Kolejne publikacje Ewy kradną serca sympatyków państwa Stochs

Jak przypomina Pomponik, Ewa Bilan-Stoch na swoim instagramowym profilu doczekała się niespełna 90 000 obserwujących, co sprawia, że jej przekazy mają całkiem spory zasięg.

Fotografie przedstawiające wspólne życie małżonków i sportowe sukcesy Kamila do teraz cieszą się ogromną popularnością, a nowa seria dedykowana cichym bohaterom z różnych dziedzin zrobiła furorę.

- [...] Po tym, jak został ranny, udzielił sobie pierwszej pomocy, zakładając opaski uciskowe. Zbyt długo ich używał, czekając na transport, który nie był możliwy pod ostrzałem. Kiedy jego nogi zrobiły się czarne, lekarze postanowili je amputować. Krzysiek się nie zgodził. Unikanie amputacji nóg uznano za cud. Teraz może sam chodzić. [...] - czytamy opis jednego z opisanych bohaterów.

Przez kilka miesięcy pani fotograf nie wykazywała aktywności w sieci, a jej powrót na Instagram odbył się z przytupem.

źródło: Instagram/Ewa Bilan-Stoch

Media obiegła informacja o fotorelacjach opublikowanych przez Ewę Bilan-Stoch na insta stories z niesamowitego pokazu lotniczego, na który wybrała się ostatnimi czasy. Niesamowite podniebne wariacje i efekty koloru i światła pani fotograf ujęła w bardzo naturalny i dynamiczny sposób.

Zerknij: Z życia wzięte. "Postanowiłaś zabrać mi syna": Teraz odbierasz jedyny dzień w roku, na który zawsze czekam

Nie przegap: Żałoba w świecie "Świata według Kiepskich". Nie żyje znany aktor