Gdy media obiegła informacja o tajemniczej śmierci artysty Tadeusza Woźniaka, środowisko muzyków musiało być zaskoczone, gdyż twórca przeboju "Zegarmistrz światła" nie zwalniał tempa w swojej twórczości.

Miał w planach finalizację projektu, grał koncerty i spotykał się z wieloma ludźmi

Jak dotąd media nie podały przyczyny śmierci Tadeusza Woźniaka, który wciąż grał koncerty, a ostatnimi czasy odbył spotkanie z pisarzem Grzegorzem Kalinowskim.

Przed miesiącem Tadeusz Woźniak osobiście pożegnał innego uzdolnionego artystę, Michała Hochmana — Smutna to chwila, gdy dociera do nas, że nie zobaczymy się z kimś, czyja obecność wydawała się tak oczywista i niezbędna. Pogodny, dobry, przyjacielski Michał. Kiedyś dogonię Cię Michale i odszukam, bo przecież gdzieś jesteś — musisz gdzieś przecież być. Póki co — żal! [...] - napisał na Facebooku.

Nic zatem nie wskazywało na to, że lada chwila legenda poezji śpiewanej odejdzie z tego świata.

Super Express donosi, że snute przez muzyka plany były liczne a kolega muzyka, Marek Raduli ujawnił w mediach społecznościowych, że panowie mieli plan zakończenia ostatniego projektu pod tytułem słowa, który miał zostać wydany — Jestem poruszony odejściem Tadeusza Woźniaka. Zaledwie parę dni temu, siedzieliśmy przy kawie, snując plan sfinalizowania wydawniczo ostatniego projektu pt. "Słowa" wykonanego na gali otwarcia wystawy Biblioteki Narodowej, w którym to projekcie miałem zaszczyt uczestniczyć obok wielu wybitnych artystów — czytamy w poście.

Dodał, że pamiątkowy zegarek z grawerem, który otrzymał od Tadeusza Woźniaka, nabrał teraz szczególnego znaczenia. Nawiązał do absolutnie genialnej piosenki "Zegarmistrz światła".

Rodzinie i przyjaciołom zmarłego artysty składamy najszczersze kondolencje. Wierzymy, że Tadeusz Woźniak spełnił swoje słowa, które skierował do zmarłego kolegi i faktycznie odnalazł go gdzieś TAM...

Nie przegap: Warszawa sparaliżowana. Lotnisko odcięte, ludzie masowo idą pieszo. Co się dzieje

Zerknij tutaj: Nie ma już z nami autora znanych hitów. Kondolencje płyną z całej Polski