Nic zatem dziwnego, że internet od bardzo dawna usiany jest zbędnymi, niepotrzebnymi nikomu i budzącymi kontrowersje informacjami o celebrytach.

Sporo incydentów związanych z nimi zostało opisanych ostatnimi czasy ze względu na muzyczną imprezę w Opolu i w Sopocie. Nie obyło się także bez różnych ploteczek przy okazji rozpoczęcia długo wyczekiwanego Euro 2024.

Wielu z nas pewnie poznało już historię, rozdmuchanej sztucznie pseudo afery tiktokera oskarżającego jednego z piłkarzy o zbałamucenie jego dziewczyny. Jak mogliśmy się domyślać, influencer sam wywołał aferę, by potem podjąć próbę odkręcenia wszystkiego, gdyż wyrządził tym ogromną krzywdę własnej dziewczynie.

Oskarżany od brzydkie rzeczy piłkarz nigdy nie wdał się w dyskusję w mediach społecznościowych na ten temat. Teraz na tapet znowu trafia Barbara Kurdej-Szatan, która niedawno stanęła na scenie jako jedna z prowadzących wielką Galę Gwiazd organizowaną przez magazyn Plejada.

Julia Kamińska szczerze o tabloidowych doniesieniach

Wszyscy zwrócili uwagę na słowa, jakie skierowała do swojej koleżanki po fachu, Julii Kamińskiej, którą możemy kojarzyć z polskiej wersji serialu "Brzydula" emitowanego jakiś czas temu w TVN.

Barbara Kurdej-Szatan w dość niefortunny sposób wypowiedziała się na temat dorobku zawodowego i wieku Julii, lecz ta zbytnio się tym nie przejęła. Tabloidy jednak rozdmuchały sprawę, twierdząc, że prowadząca popełniła karygodną gafę, na którą Julia zareagowała uszczypliwie, przypominając koleżance aferę powstałą na Instagramie.

Teraz tabloidy donoszą, że głos zabrała w tej sprawie sama Julia, Która wprost przyznaje, że jest oburzona kłamstwami opisywanymi w artykułach.

- Basia była wczoraj wspaniałą prowadzącą i irytuje mnie, kiedy ktoś pisze nieprawdę, żeby uzyskać kliknięcia i komentarze. Bo Basia nie została wybuczana. Nie "dogryzła mi", a ja nie "odparłam na zaczepkę". Publiczność nie "zareagowała nerwowym śmiechem", bo "nie wiedziała, jak się zachować". Publiczność wiedziała doskonale — ot, wpadka, dająca przestrzeń do żartu, sporo osób się uśmiechnęło, w tym ja — skwitowała sprawę serialowa BrzydUla.

Zerknij: Ponure zakończenie poszukiwań 39-letniej Natalii. Zatrzymano męża zaginionej

O tym się mówi: Poruszające sceny podczas żegnania Marzeny Kipiel-Sztuki. Ceremoniarz zdradził kulisy ostatnich chwil aktorki