Udzielając wywiadów, często włącza w sobie pokłady poczucia humoru, co często doprowadza do rozprzestrzenienia się niedorzecznych i zabawnych plotek na jej temat. Często, gdy żartuje sobie w rozmowie z dziennikarzami, nie widać po niej sarkazmu. Gdy nie zdementuje natychmiast wypowiedzianych dla żartów słów, dziwne treści na jej temat lecą w świat...

Tym razem jednak Ola Kwaśniewska nie żartowała, gdyż pytanie dotyczyło stanu zdrowia jej ukochanego taty, Aleksandra Kwaśniewskiego.

Podczas rozmowy z reporterem "Pudelka", Ola Kwaśniewska odpowiadała na różne pytania dotyczące aspektów pracy w telewizji. Jak można było usłyszeć, Aleksandra Kwaśniewska nie ma tak zwanego parcia na szkło, a prowadząc podcasty, jakoś nie znajduje przyjemności w pracy w telewizji i za tym nie tęskni.

Ola wciąż trzyma się własnego zdania

Poruszono także temat kobiet, które nie zdecydowały się na macierzyństwo, co Ola skwitowała stwierdzeniem, że nie powinno się ich pytać o powody, bo mogą one być bardzo różne i z pewnością są absolutnie sprawą indywidualną.

Rozmowa także dotyczyła relacji z rodzicami, która najwyraźniej jest ciepła, pozytywna i oparta na szczerej miłości. Wedle słów Oli, z mamą chadza na różne wydarzenia kulturalne, a tato chętnie gości podczas jej transmisji na żywo w mediach społecznościowych.

Opowiedziała też o tym, że zdołała w tym roku zrobić mamie super prezent z okazji jej święta.

Co ze zdrowiem Aleksandra Kwaśniewskiego?

Pod koniec rozmowy, Ola została zapytana o stan zdrowia jej taty. Nie były to wieści tragiczne, ale też nie można powiedzieć, że wszystko jest dobrze z Aleksandrem Kwaśniewskim. Jak się okazuje, problemy ze stawem kolanowym wciąż mu dokuczają, a jego zmagania ciągną się już długo.

Z tym kolanem tata walczy ciągle niestety bardzo od dłuższego czasu. [...] Do pracy tata wrócił dawno, ale jest to dłuższy temat — powiedziała poważnie Ola.

Zerknij: Zasiłek pogrzebowy w końcu podlegać będzie waloryzacji. Takiej kwoty nikt się nie spodziewał

O tym się mówi: Barbara Kurdej-Szatan wraca do TVP. Z dumą przyjęła ważne zadania