W 2014 roku Basia Kurdej-Szatan nawiązała współpracę z telewizją publiczną i szybko zdobyła popularność i stała się rozpoznawalna. Na stałe zagościła w obsadzie serialu „M jak miłość" i prowadziła programy rozrywkowe, jak “Kocham cię, Polsko!", „The Voice of Poland", czy „The Voice Kids".

W 2019 roku zaprzepaściła to wszystko w ciągu jednego dnia. TVP zaprzestało wszelkich kontraktów z Barbarą Kurdej-Szatan, albowiem w trakcie wyborów wyraziła swoje poparcie osobie, która wedle medialnych doniesień mocno zadarła z TVP.

Co więcej, w 2021 roku, w dość emocjonalnych i niecenzuralnych słowach wyraziła się na temat straży granicznej i wyborców ówczesnej partii rządzącej, pisząc post w mediach społecznościowych.

Po krótkim czasie został on usunięty z sieci, ale Internet nie zapomina i screenshoty treści przekazu aktorki zaczęły uporczywie krążyć w mediach społecznościowych. Barbara poniosła konsekwencje zniesławienia służb mundurowych, wylatując z hukiem z TVP. Mętne przeprosiny niewiele pomogły.

Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż będą gospodarzami programu w TVP

Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła swój kwietniowy powrót na "stare śmieci", ale są one w zupełnie nowym wydaniu. Wypowiedziała się wówczas w programie śniadaniowym TVP.

Obecnie piastowała stanowisko gospodyni koncertu specjalnego dla mam. Wydarzenie "Nie ma jak u mamy" prowadziła razem z mężem, Rafałem Szatanem. Otwarciem wieczornego wydarzenia była piosenka „Opowiadaj mi tak", wykonana przez małżeństwo celebrytów.

Akcentem humorystycznym, jaki miał miejsce po zaśpiewaniu piosenki, była odegrana półżartem sprzeczka małżonków, czyja mama bardziej ten utwór bardziej. Miejmy nadzieję, że każdy naprawdę znajdzie w końcu swoje miejsce w życiu, z którym będzie idealnie rezonować.

Nie przegap: Z życia wzięte. "Rodzina porzuciła dziecko z powodu wady wrodzonej. Ojciec zajął się synem": Jego wysiłki nie poszły na marne

Zerknij: Przerażające sceny na koncercie Maryli Rodowicz. Gwiazda zmuszona przerwać występ