Z przyjemnością wrzucał do sieci zdjęcia przedstawiające wspólne chwile spędzane w rajskich plenerach.

Piękne wesele, ślub z Faustyną, dla której zostawił poprzednią żonę i luksusowe wakacje zrelacjonowane w sieci, nie przeszkodziły synowi celebryty w dość dosadnym komentowaniu walorów innych kobiet.

Spekulacje o kryzysie w związku zaczynają krążyć po sieci

Ostatnie publikacje na instagramowym profilu Daniela, w najmniejszym stopniu nie zdradzają faktu, że uskutecznił je żonaty, szczęśliwy mężczyzna, który jeszcze niedawno topniał w objęciach świeżo poślubionej Faustyny.

Wielu mężczyzn lubi obnosić się ze swoją skłonnością do uporczywego oceniania wyglądu kobiet, wrzucają do sieci publikacje przedstawiające mocno kuszące kształty, licząc na to, że budują tym swoją męską, silną pozycję w stadzie.

źródło: Instagram/Daniel Martyniuk

Nie wszystkim jednak przychodzi na myśl coś pozytywnego, gdy świeżo upieczony, młody mąż bez ogródek prezentuje swój zachwyt kształtami kobiet, zapominając o własnej żonie. Uwadze mediów nie umknęły materiały, jakie ostatnio pojawiły się na danielowym insta stories.

źródło: Instagram/Daniel Martyniuk

Tak się łazi na szpileczkach — skomentował ochoczo.

Zerknij: Z życia wzięte. "Wszedł do domu w chwili, gdy jego matka karciła jego żonę": Postanowił przypomnieć matce, jak ona to robiła w młodości

Nie przegap: Z życia wzięte. "Kiedy rodzice wyrzucili mnie z domu, tylko jedna osoba podała mi pomocną dłoń": To była moja teściowa