Anna Jantar była jedną z ikon polskiej muzyki, ale za jej sukcesem kryły się osobiste tajemnice i pragnienia. Po latach dochodzi do głosu część pamiętników, które odsłaniają głębszą prawdę o życiu artystki.


Znana ze swojego głosu i przebojów, Anna Jantar miała wspaniałą rodzinę - męża i córkę. Jednak za pozorem szczęścia skrywały się nieszczęśliwe relacje. Artystka planowała odejście od męża, Jarosława Kukulskiego, by zbudować nowe życie u boku innego mężczyzny.


Natalia Kukulska, córka Anny, ujawniła część pamiętników matki, które odsłaniają jej rozterki i pragnienia. Anna Jantar chciała rozwodu i miała zamiar porozmawiać z mężem po powrocie z trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych. Niestety, los nie dał jej tej szansy.


W latach po śmierci Jantar wiele spekulowano na temat jej romansu. Jednak dopiero niedawno były perkusista grupy Perfect, Wojciech Morawski, przyznał, że był zakochany w Jantar. To uczucie było wzajemne, co potwierdza, że gwiazda estrady miała swoje tajemnice także w sferze uczuć.


"Miłość jest względna. Nie wiadomo, co znaczy" - mówił Wojciech Morawski, opisując swoje uczucia do Jantar.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Moja córka nie chce mieć dzieci": Woli karierę i pieniądze. A ja już chcę wnuki


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Poprosił ubogą dziewczynkę, by pokazała mu, gdzie mieszka": Zmroził go widok kobiety leżącej na łóżku