Telewizja Republika, będąca schronieniem dla niektórych prominentnych postaci związanych wcześniej z TVP, znów znalazła się w centrum uwagi po głośnej wpadce w programie "Jedziemy". Michał Rachoń i Jan Pietrzak, choć zyskali nowe miejsce pracy, nie uniknęli zaskakujących momentów, które teraz stają się przedmiotem szerokiej dyskusji.

Michał Rachoń - Nowa Kontrowersyjna Gwiazda TV Republika

W wyniku grudniowych zmian personalnych w telewizji publicznej, wielu dziennikarzy znalazło schronienie w TV Republika, a wśród nich Michał Rachoń. Kontrowersyjny dziennikarz, będący wcześniej dyrektorem programowym w TVP, obecnie prowadzi program "Jedziemy". Jednak, jak pokazał ostatni czwartkowy odcinek, nawet po zmianie stacji, Rachoń pozostaje wierny kontrowersyjnym tematom.

W programie tym, Rachoń i jego rozmówcy komentowali pracę marszałka Sejmu Szymona Hołowni, krytykując jego zarządzanie obradami. W trakcie tej dyskusji zadzwonił Jan Pietrzak, który miał się wypowiedzieć jako ekspert. Niestety, próba połączenia zaskoczyła widzów czymś zupełnie nieoczekiwanym.

Wpadka z Janem Pietrzakiem na Antenie

W trakcie połączenia z Janem Pietrzakiem, widzowie byli świadkami niezwykłego incydentu. Pietrzak, będący autorem skandalicznych słów dotyczących imigrantów, miał problem z połączeniem się ze studiem, co skutkowało serią zaskakujących wezwań.

"Halo? Halo, słyszycie mnie? Ktoś mnie słyszy, halo, halo, halo?" - krzyczał Pietrzak, próbując nawiązać łączność.

Po pewnym czasie udało mu się połączyć, prezentując swoje kontrowersyjne stanowisko w sprawie działań Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika podczas incydentu sprzed Sejmu. Pietrzak nie krył oburzenia, oskarżając parlament o wprowadzanie rządów bezprawia.

Jan Pietrzak: Kontrowersje w Telewizji i poza nią

Warto zauważyć, że Jan Pietrzak nie jest obcy kontrowersjom. Jego wcześniejsze słowa o barakach dla imigrantów wzbudziły burzę i już wszczęto w tej sprawie dochodzenie. Jego obecność w TV Republika potwierdza tendencję stacji do angażowania kontrowersyjnych postaci związanych z PiS.

Czy obecność Michała Rachonia i Jana Pietrzaka przyniesie TV Republika sukces, czy też stacja nadal będzie przyciągała uwagę głównie z powodu kontrowersyjnych wypowiedzi? To pytanie pozostaje otwarte w kontekście obecnych wydarzeń medialnych.

Jak informował portal "Życie News": Magda Gessler pogrążona w żałobie. Żegna bliską osobę

Przypomnij sobie: Były mąż Agnieszki Chylińskiej wyznał wielką tajemnicę wokalistki. Po latach wyszło na jaw, jak Krzysztof Krysiak wspomina związek ze znaną artystką