Czworo małych dzieci może być w „olbrzymim niebezpieczeństwie” po tym, jak mężczyzna porwał je z posiadłości w Queensland w czwartek rano.

Nieznany sprawca porwał czworo dzieci. Są w ogromnym niebezpieczeństwie

Policja z Queensland zawiadomiła o tym, że ​​dzieci - w wieku 8, 7, 4 i 3 lat - zostały uprowadzone z nieruchomości w The Leap, na północ od Mackay, około godziny 11.30. „Wszystkie dzieci są opisywane jako wyglądające na rasy kaukaskiej, o szczupłej budowie i brązowych włosach” – podała policja w oświadczeniu.

Mężczyzna z identyfikowalnymi tatuażami na twarzy w stylu „Jokera” Batmana zabierał dzieci z adresu Maraju Yakapari Road białym Nissanem Patrol 4WD z 2005 roku z rejestracją Queensland 063BC9. Samochód był ostatnio widziany w kierunku Bruce Highway.

Policja twierdzi, że domniemany sprawca jest opisany jako rasy białej, solidnej budowy ciała, wzrostu około 175 cm, z ogoloną głową i pełną krzaczastą brodą.

Na facebookowym profilu Stowarzyszenia Zaginieni Cała Polska pojawił się bardzo pilny alert związany z tym porwaniem - [...] Wszyscy, którzy mogą pomóc w odnalezieniu dzieci prosimy o kontakt pod numerem 0061 131 564 lub 000 oraz 112. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginienicalapolska@gmail.com Gwarantujemy Anonimowość ❗❗❗ - widnieje w poście stowarzyszenia.

Wszyscy posiadający jakiekolwiek informacje o losie porwanych dzieci, proszeni są o pilny kontakt, co może uratować im życie.

O tym się mówi: Dominika Gwit opowiada o trudnej drodze do spełnienia marzeń. Aktorka mówi o chorobach, które wpłynęły na jej życie

Zerknij tutaj: Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Czy Marta Manowska zniknie z jednego ze sztandarowych programów TVP

Nie przegap tego: Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski nie będą z tego zadowoleni. Czy Monika Richardson pokrzyżuje plany swojego byłego partnera