Jak podaje portal "Pudelek", Marta Manowska należy do grona największych gwiazd telewizji publicznej. To ona prowadziła dwa hitowe formaty stacji "Rolnik szuka żony" oraz "Sanatorium miłości", którymi zaskarbiła sobie ogromną sympatię widzów. Okazuje się, że już niebawem może jej zabraknąć w lubianym show TVP.

Marta Manowska straci pracę w programie?

Marta Manowska w 2014 roku otrzymała szansę na prowazenie programu "Rolnik szuka żony", który okazał się ogromnym hitem stacji. Gospodyni miłosnego show z miejsca podbiła serca widzów, którzy pokochali ją za ogromną empatię, ciepło i sympatię, z jaką podchodziła do wszystkich biorących udział w programie.

Widzowie na tyle pokochali Manowską, że władze TVP powierzyły jej prowadzenie kolejnego programu "Sanatorium miłości", który także odniósł sukces. To pociągnęło za sobą następne propozycje dla Manowskiej, która pojawiła się również w "The Voice Senior" i "Ośmiu wspaniałych".

"Pomponik" donosi, że to koniec ery Marty Manowskiej i gwiazda TVP nie pojawi się już w "The Voice Senior". Osoba związana z publicznym nadawcą wskazuje, że to może nie być "koniec zmian w grafiku Manowskiej".

Kto mógłby zastąpić Martę Manowską w "The Voice Senior"?

Z doniesień medialnych wynika, że Martę Manowską miałaby zastąpić jedna z prezenterek pracujących już dla TVP. W tym gronie wymienia się między innymi Idę Nowakowską, Katarzynę Cichopek i Małgorzatę Tomaszewską.

Choć Marta Manowska nie odniosła się do tych rewelacji, to na jej kontach nie znajdziemy już informacji o tym, że jest gospodynią "The Voice Senior".

Myślicie, że faktycznie nie będziemy mogli już oglądać Marty Manowskiej w "The Voice Senior"?

To też może cię zainteresować: Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski nie będą z tego zadowoleni. Czy Monika Richardson pokrzyżuje plany swojego byłego partnera

Zobacz, o czym jeszcze pialiśmy w ostatnich dniach: Rodzina Anny Przybylskiej widziała już film o życiu znanej aktorki. Jak bliscy odebrali produkcję

O tym się mówi: Na niebie pojawiła się nagle niesamowita istota. Nagranie robi wrażenie