Portal „pomponik” podaje, że Dominika Gwit ujawniła nieco więcej o swojej ciąży, którą właśnie ogłosiła. Aktorka wyczekuje pierwszego dziecka ze swoim mężem Wojciechem Dunaszewskim, z którym jest po ślubie już cztery lata, nie kryjąc ogromnej radości.

Jak się jednak okazuje, nie było im łatwo z powodu problemów zdrowotnych 34-latki. Parze udało się dopiero po kilku latach starań. Wszystko to przez choroby immunologiczne zaburzające metabolizm oraz wywołujące niepłodność.

„Niepłodność to jest choroba, która dotyka, wydaje mi się, że setek milionów ludzi na świecie w tej chwili, jest to gigantyczna plaga, sama się o tym przekonałam” – mówi aktorka.

Para musiała więc stoczyć poważną walkę o to by spełnić marzenie i doczekać się dziecka. To były cztery lata leczenia i zawodów.

Reakcja internautów

Dominika Gwit nie ukrywa też, że jest wzruszona reakcją fanów, którzy pośpieszyli z gratulacjami. Wiele kobiet znalazło także punkt wspólny z jej wyznaniem opowiadając o własnych problemach w zakresie zajścia w ciążę.

Dla aktorki ratunkiem okazało się znalezienie odpowiednich specjalistów i rozpoczęcie długiego leczenia. Już zapowiedziała, że na bieżąco będzie dzielić się z nowymi wiadomościami.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Czy zabraknie w Polsce chleba tej jesieni. Piekarze ostrzegają, że taki scenariusz jest bardzo możliwy. Od czego to zależy i jak wygląda sytuacja

Jak informował portal „życie.news”: Ewa Minge postanowiła nie ukrywać tego, jak wygląda w obecnym momencie. Gwiazda ma spore problemy zdrowotne. Ujawniła, jak bardzo działają na nią leki

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Wiadomo jak Kasia Cichopek zareagowała na nową partnerkę Marcina Hakiela. Wszystko opowiedziała znajomym. Jakie relacje panują teraz w rodzinie

Sprawdź również ten artykuł: Do potężnej wpadki doszło na jednym ze ślubów w Polsce. Internauci wyśmiali żenującą sytuację. Wideo, które znalazło się w sieci od razu zniknęło