Jeden z niedawno odbywających się ślubów kościelnych w Polsce doczekał się głośnej dyskusji w sieci. Ceremonia w kościele została nagrana przez jednego z gości. Udało mu się udokumentować niezwykle zabawną sytuację, gdy członek musztry podczas uroczystej Mszy Świętej przypadkowo zniszczył dekorację ślubną. Krótki filmik znalazł się na Tik Toku i od razu wywołał dyskusję.

Nagrywanie ślubów i wesel to w Polsce niemal tradycja. Bardzo często dochodzi na nich do wyjątkowo zabawnych sytuacji i jeśli uda się je uwiecznić w postaci cyfrowej stanowią niesamowitą pamiątkę na wiele lat. Obecnie nagrywanie takich treści nie jest specjalnie trudne – wszak nie robi tego jedynie zatrudniony kamerzysta, ale najczęściej goście Pary Młodej. Zdarza się, że zabawne sytuacje trafiają na końcu do Internetu.

Zabawny filmik z polskiego ślubu trafił do sieci, ale szybko z niej zniknął. Komiczna sytuacja potężnie rozbawiła internautów. Co się wydarzyło?

Jak informuje serwis O2, na Tik Toku znalazł się filmik, w którym możemy zobaczyć ceremonię ślubną w kościele. Niestety, w trakcie mszy ślubnej państwo młodzi doświadczyli nieprzyjemnego zdarzenia. Wewnątrz kościoła znalazła się grupa mundurowych, którzy pojawili się tam, aby uczcić ślub swojego kolegi. Jeden z nich, najpewniej ze stresu, był autorem sporej wpadki.

Mundurowi tradycyjnie ustawieni byli w rzędach wzdłuż ławek kościelnych. Dowódca wydaje im komendy, co słychać na filmie. W trakcie manewru zwrotu w kierunku drzwi jeden z mundurowych biorących udział w musztrze robi to tak szybko, że potyka się o jedną ze ślubnych ozdób, która spada i tłucze się o posadzkę. To jednak nie koniec – podczas marszu przewodzący jednego z rzędów przewraca doniczkę z kwiatami.

Kamerzysta po sekundzie miał świadomość tego, że ten filmik zrobi furorę w Internecie. Tym bardziej, że sami koledzy nieszczęśnika niemal od razu zaczęli się śmiać. Wideo, które trafiło do sieci niemal od razu zebrało 900 tysięcy wyświetleń w niecałą dobę. Później jednak zniknęło z sieci.

Jak informował portal "Życie News": Z PRZEDSTAWICIELAMI TYCH ZNAKÓW ZODIAKU NAJLEPIEJ ZAWIERAĆ PRZYJAŹNIE. MOŻEMY BYĆ PEWNI LOJALNOŚCI I SUPER ZABAWY. TO NAJLEPSI KOMPANI NA DŁUGIE LATA

Przypomnij sobie: BARDZO WAŻNY SYMBOL NA METKACH NASZYCH UBRAŃ. WIELE OSÓB W OGÓLE NIE ZWRACAĆ NA NIEGO UWAGI. TO WIELKI BŁĄD, JEŚLI SUSZYMY ODZIEŻ W SUSZARCE BĘBNOWEJ

Portal "Życie News" pisał również: PANIKA PRZED NADCHODZĄCĄ ZIMĄ DOTKNĘŁA NIE TYLKO POLAKÓW. NIEMCY Z OBAWY PRZED BRAKIEM ZIMNEM RUSZYLI DO LASÓW. W SKŁADACH Z DREWNEM NA OPAŁ PUSTKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: USUWANIE KAMIENIA Z PŁYTEK W ŁAZIENCE I FUG POTRAFI DOPROWADZIĆ NA SKRAJ WYTRZYMAŁOŚCI. ISTNIEJE PROSTY DOMOWY SPOSÓB NA OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY