Z przedstawicielami tych znaków zodiaku najlepiej zawierać przyjaźnie. Możemy być pewni lojalności i super zabawy. To najlepsi kompani na długie lata

Niebo naprawdę jest najlepszym swatem, nawet jeśli chodzi o pary platoniczne.

Niezależnie od tego, czy po raz pierwszy spotkałaś się ze swoją najlepszą przyjaciółkę w gimnazjum, kiedy połączyła was wspólna miłość do Spice Girls, czy też poznałeś tę osobę niedawno bez wątpienia astrologia miała przynajmniej trochę prac, aby utworzyła się iskra, która was połączyła. Znak zodiaku mówi o osobowości, zainteresowaniach, upodobaniach, uprzedzeniach, stylu komunikacji itp. Chodzi o wszystkie te aspekty tego, kim jesteś, wchodzą w grę, gdy wchodzisz w interakcje z innymi.

Dlatego, znając swoją osobistą mapę astrologiczną możesz dokładnie określić, z kim najlepiej się dogadzasz. Porada od specjalistów: na pewno zechcesz wziąć pod uwagę swój znak słońca, ponieważ odzwierciedla on twoją podstawową tożsamość, wizerunek własny i pewność siebie, znak księżyca (jak się troszczysz i chcesz, aby się o ciebie troszczył), znak wschodzący (jak prezentujesz się światu) i znak Wenus (jak doświadczasz uczuć) są również kluczowymi graczami w łączeniu się z obecnymi i potencjalnymi przyjaciółmi. Zastanów się też nad tymi społecznymi i emocjonalnymi miejscami planet.

Baran

Rządzony przez Marsa, planetę akcji, energii i erotyki, Baran jest kardynalnym znakiem ognia — dynamicznym, energicznym, impulsywnym, ciekawym, bezpośrednim, a czasami niewinnym. Jeśli jesteś spod tego znaku najlepszy kontakt złapiesz z dwoma poniżej:.

Bliźnięta: Zmienny znak powietrzny tworzy przyjazny sekstyl dla Barana, co ma wiele sensu, ponieważ podobnie jak ty, Bliźnięta są gotowe na wszystko, nieskończenie młode, ciekawe i szybko poruszają się przez życie.

Strzelec: Zmienny znak ognia tworzy słodki trygon - najbardziej harmonijny kąt, jaki może istnieć między dwoma znakami - do Barana. Podobnie wolny duchem, niezależny i bezpośredni, ty i Sag macie nieustanną misję, aby zmienić życie w przygodę.

Byk

Rządzony przez Wenus, planetę piękna, miłości i pieniędzy, Byk jest stałym znakiem Ziemi znanym z tego, że jest twardy, przyziemny, wytrwały, niezawodny, lojalny i zmysłowy. Jeśli pochodzisz z okresu byka najlepszy kontakt złapiesz z:

Rak: Ten sentymentalny kardynalny znak wodny tworzy beztroski sekstyl do Byka. Razem jesteście przytulną parą, która wie, że najlepsze spędzanie czasu wymaga wspaniałego jedzenia, najwygodniejszych ubrań i oglądania emocjonalnie satysfakcjonującego widowiska.

Panna: Zmienny znak ziemi tworzy pozytywny trygon — najbardziej harmonijny kąt, jaki może istnieć między dwoma znakami. Podobnie zorientowany na cel, przyziemny i przemyślany, czerpiesz wiele przyjemności z radzenia sobie z codziennymi czynnościami, od ogrodnictwa po wspólne gotowanie.

Bliźnięta

Znak rządzony przez Merkurego, planetę komunikacji, transportu i technologii, Bliźnięta są zmiennym znakiem powietrznym znanym z bycia bystrym, towarzyskim, dociekliwym, zwinnym, uroczym i elastycznym. pochodzisz spod tego znaku najlepszymi dla Ciebie będą:

Baran: Kardynalny znak powietrzny tworzy przyjazny sekstyl dla Bliźniąt. Razem działacie jako zawsze młodzi, z misją aby jak najlepiej wykorzystać życie, ciekawi i zawsze w ruchu.

Lew: Stały znak ognia jest sekstylem dla Bliźniąt, co zapewnia łatwą, przyjazną dynamikę. Podobnie optymistyczne, wesołe i towarzyskie życie jest huczną imprezą dla Ciebie i Lwa.

Rak

Rządzony przez lśniący księżyc, który nadzoruje nasze emocje, bezpieczeństwo i intuicję, rak, kardynalny znak wodny, pielęgnuje, jest wrażliwy, współczujący, samowystarczalny, szuka bezpieczeństwa i oferuje, kocha i ma głupkowate, ujmujące poczucie humor. Urodzenie się pod tym znakiem daje najlepsze szanse na przyjaźń z:

Byk: Ten stały znak ziemi tworzy łatwy sekstyl do Raka. Oboje macie skłonność do bycia domownikami, więc nigdy nie przestaniecie się spotykać przy wspaniałym jedzeniu, pijąc całe wino i robiąc się tak przytulnie, jak to tylko możliwe.

Ryby: Zmienny znak wodny jest trygonalny — najbardziej harmonijny możliwy kąt do Raka, co ma sens, ponieważ oba znaki są głęboko empatyczne i intuicyjne. Od nauki o kryształach po spędzanie czasu z ich rodzinami, wkładają całe swoje serca w ich więź.

Lew

Rządzony przez promieniejące słońce, które nadzoruje własny wizerunek, pewność siebie i podstawową tożsamość. Lew, stały znak ognia, czuje się komfortowo będąc w centrum uwagi, uwielbia dramat, ambitny, lojalny, zaciekle opiekuńczy swoich najbliższych, hojny , kochający luksus, słoneczny i wielkoduszny. Dzięki społecznym i emocjonalnym cechom znaku raka dobrze jeśli trafisz na:

Bliźnięta: Zmienny znak powietrza jest sekstylem dla Lwa, co oznacza, że ci dwaj łatwo nawiązują przyjazny kontakt. Oboje uwielbiacie przeskakiwać od jednego wydarzenia do następnego, zawsze robiąc wrażenie, będąc zabawnym, wesołym i wiecznie słonecznym.

Waga: Kardynalny znak powietrzny jest również sekstylem dla Lwa. Razem będziecie najlepszymi gospodarzami, organizującymi godne pozazdroszczenia przyjęcia z wszystkimi najbardziej przyciągającymi wzrok detalami. A ponieważ jesteś zarówno świadomy stylu, jak i kochający luksus, zakupy i dekorowanie swoich odpowiednich przestrzeni, aby były godne, jest również wspólną ulubioną rozrywką.

Panna

Rządzona przez Merkurego planeta komunikacyjna, Panna, zmienny znak ziemi, jest zorientowana na szczegóły, perfekcjonistyczna, dbająca o zdrowie, wrażliwa, dająca, analityczna i mistrzowska w badaniach. Jeśli jesteś spod znaku Panny dogadasz się z:

Byk: Znak stałej ziemi tworzy harmonijny trygon z Panną. Ty i twój przyjaciel Byk jesteście równie pragmatyczni, zainteresowani służeniem innym, zorganizowanymi i równie zainteresowanymi przyziemnymi doświadczeniami, takimi jak piknik w parku lub zajmowanie się domem.

Koziorożec: Kardynalny znak ziemi tworzy niefrasobliwy trygon z Panną. Podobnie pracowici, ty i twój kozi najlepszy przyjaciel nie możecie się powstrzymać od wyznaczania ambitnych celów i drobiazgowych kroków do przekroczenia linii mety. Na pewno będziecie dla siebie najlepszymi cheerleaderkami.

Waga

Rządzona przez Wenus, planetę miłości, piękna i pieniędzy. Waga - kardynalny znak powietrzny, jest najlepszym gospodarzem każdej imprezy, kochającym sztukę, biegłym w tworzeniu wielkich planów gier, ambitnym i romantycznym. Jeśli jesteś Wagą szczęście znajdziesz z:

Lew: Naprawiono znak ognia jest również sekstylem dla Wagi. Oboje uwielbiacie przebywać wśród ludzi, wolicie za wszelką cenę unikać konfliktów i nie możecie powstrzymać się od robienia słonecznego, słodkiego wrażenia na innych. Innymi słowy, jesteście parą, z którą ludzie chcą się spotkać.

Wodnik: Ten stały znak powietrzny tworzy przytulny, harmonijny trygon do Wagi. Oboje jesteście superspołeczni, wolicie latać od jednego spotkania do drugiego, zbierając przyjaciół i krocząc przez życie z nienasyconą ciekawością intelektualną.

Skorpion

Współrządzony przez przebojowego Marsa i transformującego Plutona, Scorpio, stały znak wodny, jest niezwykle prywatny, napędzany, oddany swoim systemom wierzeń, żyje w zgodzie z ciemniejszą stroną życia i jest silnie magnetyczny. Będąc Skorpionem dogadasz się z:

Koziorożec: Kardynalny znak ziemi tworzy naturalnie sympatyczny sekstyl dla Scorpa. Ty i twój koziorożec jesteście w równym stopniu zmotywowani do osiągania swoich celów i robienia wrażenia, więc wspólnie założycie biznes i od tego momentu ustalicie, jak zasadniczo zamierzacie rządzić światem.

Ryby: Zmienny znak wodny jest harmonijnie połączony ze Skorpionem. Ty i twoja ulubiona Ryba jesteście podobnie emocjonalni i intuicyjni, więc zwykle będziesz mieć szósty zmysł w ich nastroju i potrzebach – i vice versa. Poza tym oboje cieszycie się duchowymi, artystycznymi rozrywkami, takimi jak uczęszczanie na lekcje medytacji lub kupowanie biletów na balet.

Strzelec

Rządzony przez wielkiego lub wracającego do domu Jowisza, Strzelec, zmienny znak ognia, jest niefiltrowany, jowialny, kryje w sobie nienasyconą żądzę wędrówki, która idealnie skutkuje podróżami po świecie i uczeniem się przez całe życie, oraz nieustannie poszukuje wiedzy i filozofuje. Będąc strzelcem zwróć uwagę na:

Baran: Kardynalny znak ognia, a ty jesteś równie poszukiwacz przygód, namiętny i szybki. Od chwili, gdy połączysz siły z kochającym zabawę, rywalizującym taranem. Ty i każdy, kto się z wami trzyma - będziecie na jednej szalonej, nigdy nudnej przejażdżce.

Wodnik: Stały znak powietrzny. Oboje jesteście wolni, indywidualistyczni i głęboko humanitarni. Razem możecie łączyć się z prawie każdym innym, podróżować po świecie i poświęcać czas i energię na oddawanie.

Koziorożec

Rządzony przez nadzorcę Saturna, Koziorożec, kardynalny znak ziemi, nieustannie dąży do osiągnięcia swoich celów zawodowych, pragmatyczny, napędzany, kochający tradycję i prawdziwie solą ziemi. Jeśli jesteś Koziorożcem porozumienie znajdziesz z:

Panna: Zmienny znak ziemi tworzy harmonijny trygon do kozła. Oboje jesteście niesamowicie pracowitymi osobami, więc łatwo będzie wam wyznaczać cele i wspólnie je osiągać lub po prostu pojawiać się w swoim życiu i wspierać nawzajem.

Skorpion: Stały znak wodny tworzy ekologicznie przyjazny sekstyl dla Koziorożca. Ty i twój przyjacielowi spod tego znaku bardzo zależy na tym, aby wspiąć się na szczyt dowolnej góry, na którą patrzycie, a dzięki swojej jeździe po krawędzi możecie sobie nawzajem pomóc się tam dostać.

Wodnik

Rządzony przez elektryzującego Urana Wodnik, stały znak powietrzny, jest niesamowicie mózgowy, ma motywację do dynamicznej zmiany, myśli w sposób futurystyczny, pomysłowy, uderza sam i na każdym kroku buntuje się przeciwko konwencji, a nawet trochę odchodzi. dziwaczny lub ekscentryczny. Jeśli masz główne atrologiczne pozycje w znaku Niosącego Wodę, najlepiej połączysz się z:

Waga: Ten kardynalny znak powietrzny tworzy przytulny, harmonijny trygon z Wodnikiem. Twój przyjaciel z Wagi może zainicjować projekt, w realizacji którego jesteś biegły, a ponieważ oboje jesteście tak lubiani, jak i towarzyscy, wasza wspólna sieć znajomych jest naprawdę godna pozazdroszczenia.
Strzelec: Zmienny znak ognia, a oboje jesteście pełni żądzy wędrówki i humanitarnego popędu. Chcesz być łączony z innymi w duży, znaczący sposób, więc często podróżujecie po świecie i angażujecie się w działalność aktywistyczną lub charytatywną.

Ryby

Rządzony przez marzycielskiego Neptuna, Ryby, zmienny znak wodny, jest współczujący, romantyczny, artystyczny, niezwykle empatyczny i wrażliwy - oczywiste twórcy zodiaku. Jeśli pochodzisz spod tego znaku próbuj szukać na swojej drodze następujących:

Rak: Kardynalny znak wodny jest trygonalny — najbardziej harmonijny możliwy kąt do Ryb. Równie empatyczna i intuicyjna, ta wodnista para pociąga zarówno duchowe, jak i emocjonalnie satysfakcjonujące zajęcia - od kąpieli w dźwiękach reiki po przytulne, alkoholowe kolacje z rodziną i przyjaciółmi.

Skorpion: Stały znak wodny jest również prężnie ustawiony w trygonie do Ryb. Zarówno nie bojąc się pływać w głębinach swoich emocji, twój przyjaciel Skorpion zawsze będzie wiedział, kiedy dać ci przestrzeń lub kiedy potrzebujesz uścisku i pielęgnacyjnego zawieszenia spędzonego na robieniu czegoś regenerującego, niezależnie od tego, czy jest to oglądanie jakiejś zabawy czy cieszenie się dniem w spa.

Jak informował portal "Życie News": NAJNOWSZE DONIESIENIA O POSŁANCE PIS ZWALAJĄ Z NÓG. WIADOMO JUŻ, ILE DOMINIKA CHOROSIŃSKA PRZEZNACZYŁA NA WYJAZDY. WSZYSTKO W TRAKCIE CAŁEJ PANDEMII

Przypomnij sobie: ŚWIETNE WIEŚCI W RODZINIE GRZEGORZA CIECHOWSKIEGO. CÓRKA ARTYSTY JEST W STANIE BŁOGOSŁAWIONYM. Z CIĄŻOWYMI KRĄGŁOŚCIAMI WYGLĄDA PO PROSTU PRZEPIĘKNIE

Portal "Życie News" pisał również: KRET W OGRODZIE TO ODWIECZNY PROBLEM POSIADACZY OGRÓDKÓW I DZIAŁEK. WIEMY, JAK SKUTECZNIE PORADZIĆ SOBIE Z INTRUZEM. JEST KILKA SPRAWDZONYCH SPOSOBÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KSIĄŻĘ KAROL MA KILKA NAPRAWDĘ BARDZO DZIWNYCH PRZYZWYCZAJEŃ. NASTĘPCA BRYTYJSKIEGO TRONU PODRÓŻUJE Z NIETYPOWYMI AKCESORIAMI I MA AŻ TRZY SYPIALNIE!