Na jednym z bydgoskich placów zabaw funkcjonariusze policji odnaleźli samotnie przebywającego małego chłopca. Pięciolatek ma na imię Vadim i to właściwie wszystko, co o nim wiadomo.

Chłopczyk przedstawił się imieniem Vadim

Policja usiłuje ustalić tożsamość rodziców lub opiekunów prawnych dziecka. Jak donosi “O2”, pięciolatek włada językiem ukraińskim i samodzielnie przedstawił się mundurowym, którzy odnaleźli go w czwartkowe popołudnie, po 18:00. Dziecko samotnie przebywało na bydgoskim placu zabaw przy ulicy Bulwary.

Kamera monitoringu miejskiego zapisała moment, w którym nieznana kobieta przyprowadziła chłopca na plac zabaw, po czym oddaliła się w nieznanym kierunku, zostawiając chłopca samego. Vadim w chwili odnalezienia ubrany był w bluzę koloru szarego i dresowe spodnie, również szare oraz granatowe skarpetki, lecz pozbawiony był obuwia. Chłopczyk miał również przy sobie niebieski plecak z napisem “Avengers”.

Bydgoscy mundurowi opublikowali apel z prośbą o pomoc w odnalezieniu osób odpowiedzialnych za opiekę nad Vadimem - Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu rodziców bądź opiekunów 5-latka, którego wczoraj (5 maja) pozostawiono na placu zabaw. Wszyscy, którzy rozpoznają chłopca, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o jego opiekunach, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami - widnieje w ogłoszeniu.

O tym się mówi: Marcin Hakiel na porannej kawie z "Papugą". Kim jest tajemnicza pani

Zerknij tutaj: Władimir Putin coraz bardziej niedomaga. Ekspert zabiera głos w tej sprawie. Czy będzie przewrót pałacowy

Nie przegap tego: Pilna wiadomość dla wszystkich emerytów. Spora grupa nie otrzyma podwójnej emerytury. O co chodzi