Cytując "Pomponika" możemy sądzić, że ukryty jest tajny przekaz w napisie do zdjęcia, jaki pojawił się na Insta Stories tancerza, który po siedemnastu latach związku, z którego są dzieci, rozstał się z aktorką Katarzyną Cichopek.

Marcin Hakiel spotkał się z "papugą"?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

Media podają, że Marcin Hakiel opublikował na Instagramie fotorelację z porannej wizyty na kawie w towarzystwie tajemniczej brunetki, a z opisu niewiele wiadomo.

Jednak gdy "połączymy kropki" związane z jego rozstaniem, wszelkimi związanymi z tym wszystkim zmianami i aferami - łącznie z tą z podsłuchem u Kasi Cichopek i jego wywiadem w "Mieście Kobiet", możemy domyślać się o jakiej "papudze" pisał tancerz w opisie do zdjęcia.

źródło: Instagram/Marcin Hakiel

"Okazuje się, że papugi też piją kawę" - widnieje w opisie do zdjęcia, które Marcin Hakiel wykonał telefonem, obejmując siebie na pierwszym planie i opierającą na dłoni twarz kobietę o ciemnych włosach i oczach.

Można się zatem domyślać, że w związku z ostatnimi wydarzeniami, "papugą" pijącą kawę jest prawniczka, z którą tancerz spotkał się na kawie, aby być może omówić sobie tylko znane sprawy.

Każdy, kto choć raz usłyszał to określenie względem pań i panów mecenasów, z pewnością również dopuści do siebie przypuszczenie, że celebryta spotkał się z prawniczką, którą nazwał żartobliwie papugą.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Marcin Hakiel (@marcinhakiel)

O tym się mówi: Runął dom w jednej z polskich miejscowości. Przyczyną była eksplozja butli gazowej. Czy są ofiary

Zerknij: Sławomir postanowił zmienić swój image. Efekt jest piorunujący

Nie przegap tego: Księżna Kate szuka zaufanej osoby do współpracy. Podano listę wymagań wobec kandydatek