Do dramatu doszło na terenie gminy Kamieniec Ząbkowicki w miejscowości Ożary piątkowy poranek o 7:00. dom jednorodzinny zamienił się w gruzowisko po eksplozji butli gazowej. Spora część budynku została doszczętnie zniszczona, a przebywające w środku wówczas cztery osoby doznały obrażeń.

Na szczęście nie odnotowano ofiar śmiertelnych

Wśród nich znalazła się Starsza kobieta, która utknęła pod gruzami domu. Jak donosi Super Express, powstająca w wyniku eksplozji fala uderzeniowa miała ogromną siłę.

Według informacji przekazanych medium przez świadków zdarzenia, poza budynkiem, w którym doszło do eksplozji uszkodzeniu uległy również dwa sąsiadujące z nim budynki, a także stojące na terenie auto.

Głos w sprawie zabrał dyżurny wrocławskiego Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratowniczej Państwowej Straży Pożarnej - Trzy osoby samodzielnie opuściły budynek, jedną ewakuowali strażacy. Wszystkim udzielono pomocy medycznej. Do najbardziej poszkodowanej osoby na miejsce został wezwany śmigłowiec LPR.

Seniorka, którą trzeba było ewakuować spod gruzów budynku, jest w ciężkim stanie i zabrano ją przez śmigłowiec do szpitala. Zdjęcia wykonane na miejscu tragedii są porażające.

O tym się mówi: USA maczały palce w zatopieniu "Moskwy". Co przydatnego powiedzieli Ukraińcom, że udało się namierzyć okręt

Zerknij: Rosyjskie obozy filtracyjne do złudzenia przypominają te koncentracyjne. Doniesienia mrożą krew w żyłach

Nie przegap tego: Władimir Putin uhonorował swoich zbrodniarzy. Treść podpisanego dekretu budzi skrajne emocje