Gdy zostały ujawnione materiały z Buczy i innych miejscowości, wielu nie było w stanie uwierzyć w poziom bestialstwa rosyjskiego reżimu i sił zbrojnych Władimira Putina.

Prezydent Rosji Władimir Putin postanowił nagrodzić swoich brutalnych "bohaterów"

Niestety dyktator rosyjski nie zamierza się cofnąć, a prezydent Ukrainy ani myśli się poddać. W wyniku decyzji kilku polityków zginęły całe rodziny, a ukraińskie miejscowości zostały zrównane z ziemią. Wystarczy tylko zapytać, ile tak naprawdę warte jest ludzkie życie.

Porzucone na ulicach ciała obywateli, szczątki poukrywane w rowach, dołach, głębi podwórza czy w piwnicach ukazały ogrom brutalności rosyjskich sił zbrojnych, które Władimir Putin postanowił nagrodzić według doniesień Super Expressu.

Zbrodnia na ludności cywilnej dokonana przez ludzi Władimira Putina zapisała się w kartach historii Rosji, która dla wielu krajów od lat stanowi ogromne zagrożenie, kojarzy się z wojną, uciskiem i śmiercią.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Przemysław (@przemyslaw1919)

Prezydent tego kraju postanowił nadać odpowiedzialnej za masakrę na cywilach Buczy i w okolicach bandzie tytuł honorowy Gwardii.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @ernestkoski

Treść podpisanego przez Putina dekretu mrozi krew w żyłach - Za masowy heroizm, odwagę, wytrwałość i męstwo personelu brygady w operacjach bojowych dla obrony ojczyzny i ochrony interesów państwa w czasie konfliktów zbrojnych - czytamy w cytowanym przez media fragmencie.

O tym się mówi: 49 letnia jurorka "Top Model" jest w ciąży. Katarzyna Sokołowska ujawniła swój największy sekret

Zerknij: Ciekawe informacje na temat Beaty Tyszkiewicz. Ze względu na córkę porzuciła rodzinną tradycją. O co chodzi