Media obiegła intrygująca wiadomość na temat zmienionego wyglądu Sławomira. Każdy, kto wie, kim jest ten wokalista i zna jego twórczość, z pewnością kojarzy również jego błyszczące i kolorowe stroje sceniczne, a także charakterystyczne wąsy, bez których fani nie wyobrażają sobie tego artysty.

Co zmieniło się w wyglądzie Sławomira? Będziecie zaskoczeni!

Zarówno on, jak i jego małżonka Kajra cieszą się ogromną sympatią słuchaczy i fanów, a także dzięki ogromnemu dystansowy do siebie sprawili, że wielu Polaków może się z nimi utożsamić. Ich profile na mediach społecznościowych pękają w szwach od publikacji związanych głównie ze sprawami zawodowymi i artystycznymi.

Ich projekty muzyczne, a także teledyski biją rekordy oglądalności za sprawą humorystycznego sposobu przedstawienia codziennych, zwyczajnych spraw i cech zwykłych ludzi.

Teraz “Lelum” donosi, że Sławomir jednym elementem kolosalnie zmienił swój wygląd kropka na instagramowym profilu “superkajraislawomir_gwiazda_rock_polo” pojawiła się publikacja ze zdjęciem Sławomira, który poza swym nieodzownym wąsem wyhodował również brodę.

Trzeba przyznać, że faktycznie dopełniła całości i choć celebryta wygląda teraz całkiem inaczej i trzeba przywyknąć do tej zmiany, twarz artysty prezentuje się bardzo przystojnie.

Oczywiste było, że posypią się komentarze Zawierające liczne pochwały i wyrazy zachwytu - Jaka elegancka broda !!/Miłego dnia pozdrawiam serdecznie ❤

O tym się mówi: Trwa kolejna misja ewakuacyjna w Mariupolu. Nie ma czasu do stracenia

Nie przegap: "Fakty" podsumowują działalność TVP. Kilka minut bez jakiegokolwiek komentarza wystarczyło, żeby obnażyć prawdę